HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 13:00
4 : 2 (2:0,2:2,0:0)
NE 03.12.2017 | 11:00
7 : 1 (3:0,2:0,2:1)
NE 03.12.2017 | 10:00
4 : 3 ss (1:0,0:2,2:1-1:0)
SO 02.12.2017 | 11:30
3 : 2 (0:0,1:1,2:1)
SO 02.12.2017 | 10:00
0 : 6 (0:0,0:3,0:3)
SO 02.12.2017 | 11:00
13 : 0 (4:0,3:0,6:0)
SO 02.12.2017 | 16:00
1 : 3 (0:0,1:1,0:2)
PÁ 01.12.2017 | 20:00
4 : 0 (2:0,1:0,1:0)
Nejbližší utkání - Pátek 23.02.2018
» 18:00 | TJ Snack Dobřany-HC Buldoci Stříbro
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 11:00
1 : 4 (0:0,0:2,1:2)
NE 03.12.2017 | 11:30
2 : 4 (1:0,0:2,1:2)
Nejbližší utkání - Neděle 25.02.2018
» 11:00 | HBC Enviform Třinec-HBC Malenovice
» 11:30 | HBK Bulldogs Brno-TJ Sršni Svitavy
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Kyjov
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 25.11.2017 | 11:00
7 : 4 (1:2,4:1,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
6 : 3 (2:1,1:1,3:1)
SO 25.11.2017 | 10:00
1 : 8 (1:2,0:4,0:2)
SO 25.11.2017 | 12:15
0 : 11 (0:1,0:4,0:6)
SO 25.11.2017 | 11:00
6 : 3 (2:0,2:2,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
0 : 4 (0:1,0:2,0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 03.03.2018
» 10:00 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 11:00 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 11:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 13:15 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 13:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 11:30
0 : 5 (0:4,0:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 08:30
9 : 2 (3:1,6:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:00
2 : 8 (0:3,2:5,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:45
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 09:15
17 : 0 (5:0,12:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 10.03.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 12:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 14:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 26.11.2017 | 10:00
0 : 7 (0:3,0:4,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:00
4 : 0 (2:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:20
11 : 0 (4:0,7:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 6 (0:5,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 4 (0:3,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:00
14 : 0 (8:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
4 : 1 (1:1,3:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
7 : 2 (5:0,2:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:40
3 : 0 (1:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
4 : 3 (1:2,3:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
0 : 4 (0:2,0:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:20
5 : 1 (1:0,4:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
0 : 14 (0:9,0:5,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
6 : 0 (4:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:00
12 : 0 (6:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 4 ss (2:1,1:2,0:0-0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 0 (2:0,1:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:40
2 : 1 (0:0,2:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
2 : 4 (0:1,2:3,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:20
0 : 12 (0:4,0:8,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 08.04.2018
» 10:00 | SHC Opava "červení"-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 10:20 | SHC Opava "bílí"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HbK Karviná
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 12:20 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 12:20 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:40 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBC Malenovice-SHC Opava "bílí"
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná

Základní skupina C

Statistiky hráčů

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.MALBrázdil Martin35132212206300002.920.50
2.MALDekár Denis342212125041810102.833.42
3.TRICienciala Jan3419151031221100003.402.20
4.LETBečka Jan2982110000000002.900.00
5.LETLevý David27161192031310103.003.44
6.KYJPichler Tomáš25178104060520202.506.00
7.KYJStudénka Pavel24177101118900002.401.80
8.PORDostál Radim22913110012600002.001.09
9.MALBrázdil Jan2281412010000001.830.00
10.MALHradil Ondřej19910110033410101.733.00
11.LETKalousek Stanislav1871111018400001.640.73
12.TRIMikler Šimon17985204200003.400.80
13.LETMacháček Michal161063100000005.330.00
14.MALKalivoda Tomáš144109202100001.560.22
15.SRŠDvořáček Vojtěch1311212106300001.080.50
16.LETFaltus Filip13853012100004.330.67
17.TRIKonderla Patrik13853102100004.330.67
18.PORGrabka Nicolas136792018401001.442.00
19.MALLečbych Vojtěch13211120112101001.081.00
20.LETŠafář Jan12399002100001.330.22
21.PORMišurec Sebastien Martin11655200000002.200.00
22.MALRychlík Michal116580012600001.381.50
23.PORKubínová Lucie11659012100001.220.22
24.LETCibulka Kryštof11296002100001.830.33
25.LETGelo Adam10559200000001.110.00
26.SRŠValíček Martin10466006300001.671.00
27.TRIČanecký Štefan10469102100001.110.22
28.MALMikl František1028120010500000.830.83
29.LETNetušil Jan96311002100000.820.18
30.TRIByrtus Filip95412006300000.750.50
31.KYJProcházková Karolína94512000000000.750.00
32.LETHubálek Ondřej9364000000002.250.00
33.MALKužílek Martin9277106300001.290.86
34.TRIBury Pavel92712004200000.750.33
35.LETVacek Samuel87111008400000.730.73
36.LETHubálek Michal85310002100000.800.20
37.BBRChaloupka Robin844101018401000.801.80
38.KYJSvoboda Matyáš83512008400000.670.67
39.TRIMiech Dalibor82612006300000.670.50
40.LETNečas Vojtěch7342100000003.500.00
41.TRIKantor Daniel73411004200000.640.36
42.KYJJagoš Richard73411104200000.640.36
43.LETLux Filip6424002100001.500.50
44.PORStoklasová Adéla6249104200000.670.44
45.PORHruzík David62411000000000.550.00
46.KYJIštoková Tereza62412002100000.500.17
47.TRILyžbicki Maxmilián61512006300000.500.50
48.BBRToman Dominik541100016800000.501.60
49.PORBučko Martin5325004200001.000.80
50.LETHalbrštátová Vanesa5233000000001.670.00
51.KYJDufek Štěpán52311002100000.450.18
52.LETZářecký Jan4314010000001.000.00
53.SRŠHloušek Vojtěch4316000000000.670.00
54.BBRMarek Tomáš4227102100000.570.29
55.LETFišer Jakub4227002100000.570.29
56.SRŠBeneš Zdeněk42212118400000.330.67
57.SRŠHyksa Marek4046000000000.670.00
58.BBRKrálík Jakub3217100000000.430.00
59.PORKudělová Klaudie3219104200000.330.44
60.BBRRohovský Tomáš3125102100000.600.40
61.PORPížová Adéla3127008400000.431.14
62.BBRHeide Petr3128100000000.380.00
63.MALŠvedová Eliška3129000000000.330.00
64.BBRDušek Aleš31212004200000.250.33
65.KYJŽůrek Rostislav30311002100000.270.18
66.TRIVeselka Milan303120027110100.252.25
67.LETLux Kryštof2112000000001.000.00
68.BBRZávodský Richard21181043411100.255.38
69.PORKopecký Lukáš2119002100000.220.22
70.MALMišurec Petr21110000000000.200.00
71.SRŠVencl Lukáš211100010001000.201.00
72.SRŠKříž Lukáš211121012600000.171.00
73.KYJIštoková Martina2023000000000.670.00
74.SRŠNepraš Damián2027008400000.291.14
75.TRIKrčmárik Lukáš20211000000000.180.00
76.BBRZemen Stanislav202110031310100.182.82
77.KYJŠprtová Karolína1105002100000.200.40
78.BBRChocholouš Jonáš1106006300000.171.00
79.SRŠHamza Aleš1109000000000.110.00
80.BBRCimbalník Adam11012006300000.080.50
81.BBRVašín Vincent11012002100000.080.17
82.BBRCsákányi Michal1011000000001.000.00
83.TRIBaroniak Branislav1011002100001.002.00
84.LETKerschbaum Jáchym1012000000000.500.00
85.BBRČepl Kryštof1013000000000.330.00
86.SRŠMifek Samuel1014000000000.250.00
87.BBRHrůza Tomáš1016008400000.171.33
88.LETKalousek Šimon1016002100000.170.33
89.PORTiefenbacher Dominik1016004200000.170.67
90.BBRČapková Nikola1017006300000.140.86
91.MALDudík František1018002100000.130.25
92.TRIKubala Matěj1018006300000.130.75
93.KYJFilípek Lukáš1019000000000.110.00
94.SRŠKyncl David10110002100000.100.20
95.BBRBláha Lukáš10110000000000.100.00
96.LETŠimek Radim10111000000000.090.00
97.SRŠŠimek Jan101120018401000.081.50
98.BBRVlach Jan10112000000000.080.00
99.SRŠSerbousek Jakub10112008400000.080.67
100.MALOpavský Josef101120014201000.081.17
101.MALHink Michal0001000000000.000.00
102.LETBogdány Vojtěch0001000000000.000.00
103.PORPeslarová Klára0001000000000.000.00
104.PORKončítek Kryštov0001000000000.000.00
105.PORChovanec Pavel0001000000000.000.00
106.SRŠZítková Šárka0001000000000.000.00
107.LETNetušil Josef0001000000000.000.00
108.LETKalousková Radka0001000000000.000.00
109.LETKerschbaumová Adéla0001000000000.000.00
110.BBRSlouka Pavel0002000000000.000.00
111.BBRKrejčíř Marek0002004200000.002.00
112.MALChovančík Ondřej0002000000000.000.00
113.BBRKimmel Jakub0003000000000.000.00
114.SRŠGálik Jan0003000000000.000.00
115.BBRMahdal Filip0003000000000.000.00
116.KYJSvobodová Nela0003000000000.000.00
117.MALChrastinová Veronika0003000000000.000.00
118.KYJMěchurová Karolína0004000000000.000.00
119.SRŠKugler Jakub0005002100000.000.40
120.KYJSýkora Petr0005002100000.000.40
121.KYJKohút Kryštof0006000000000.000.00
122.MALMikl Matyáš0006000000000.000.00
123.TRIPolášek Aleš0007000000000.000.00
124.SRŠHamza Jiří0007002100000.000.29
125.BBREngel Radek0008002100000.000.25
126.LETManučarjan David0008000000000.000.00
127.LETVacek Denis0009000000000.000.00
128.BBRPodrazil Daniel0009002100000.000.22
129.KYJPleskač Jan0009000000000.000.00
130.TRIStaňková Markéta00010000000000.000.00
131.KYJFilípek Šimon00010000000000.000.00
132.PORLacina Matěj00010000000000.000.00
133.KYJProcházka Viktor00010000000000.000.00
134.PORAltengurger Dan00010002100000.000.20
135.SRŠNeubauer Jakub00011000000000.000.00
136.TRIVotava Dominik00011008400000.000.73
137.PORDuda Josef00011002100000.000.18
138.KYJMacalík Daniel000110014201000.001.27
139.BBRKružík Matěj00011000000000.000.00
140.SRŠŠindelka Matěj00012008400000.000.67
141.SRŠHoch Ondřej00012000000000.000.00

Poslední aktualizace: 2017-12-11 15:13:31, Jan Fedák