HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 6 (0:3,0:1,0:2)
SO 07.04.2018 | 18:00
14 : 0 (4:0,7:0,3:0)
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 9 (0:2,0:2,0:5)
SO 07.04.2018 | 10:00
0 : 2 (0:0,0:1,0:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
16 : 2 (7:0,6:1,3:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
6 : 0 (3:0,1:0,2:0)
SO 07.04.2018 | 14:00
2 : 5 (1:2,0:2,1:1)
PÁ 06.04.2018 | 18:30
4 : 5 ss (2:0,1:1,1:3-0:1)
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 22.04.2018 | 12:00
1 : 5 (0:1,0:1,1:3)
NE 22.04.2018 | 12:00
10 : 0 (5:0,2:0,3:0)
NE 22.04.2018 | 12:00
0 : 6 (0:2,0:2,0:2)
SO 21.04.2018 | 12:00
16 : 0 (7:0,4:0,5:0)
Nejbližší utkání - Neděle 29.04.2018
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | TJ Sršni Svitavy-HBC Enviform Třinec
» 13:00 | HBK Kyjov-HBC Malenovice
RS - STARŠÍ žÁCI
NE 22.04.2018 | 11:00
4 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 13:15
3 : 4 ss (0:0,0:0,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 10:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 11:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
» 12:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 13:15 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 15.04.2018 | 09:00
0 : 16 (0:7,0:9,0:0)
NE 15.04.2018 | 12:00
7 : 1 (3:0,4:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 15:00
17 : 1 (9:1,8:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 10:00
0 : 3 (0:2,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 13:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 14:00
1 : 2 (1:1,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 11:00
1 : 2 ss (0:0,1:1,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Úterý 08.05.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná
» 14:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 08.04.2018 | 10:00
7 : 3 (5:2,2:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:00
1 : 3 (1:3,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:20
1 : 5 (0:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:40
0 : 2 (0:0,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
2 : 0 (2:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
5 : 4 (1:2,4:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:20
6 : 2 (3:1,3:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
11 : 0 (6:0,5:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
3 : 5 (2:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
2 : 4 (2:4,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
4 : 7 (2:4,2:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
1 : 9 (0:6,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:40
6 : 1 (4:1,2:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
6 : 2 (3:0,3:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
1 : 4 (0:2,1:2,0:0)
Nejbližší utkání - Úterý 01.05.2018
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:20 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 10:40 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 10:40 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | SHC Opava "červení"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-SHC Opava "bílí"
» 11:40 | HBC Malenovice-SHC Opava "červení"
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:20 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"

Základní skupina C

Statistiky hráčů

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.TRICienciala Jan4830181441461801003.433.29
2.MALBrázdil Martin481830172018900002.821.06
3.LETBečka Jan41122915104200002.730.27
4.MALDekár Denis4024161550721120202.674.80
5.KYJPichler Tomáš382414144189730302.716.36
6.LETLevý David361917142037610102.572.64
7.KYJStudénka Pavel3523121521551510102.333.67
8.MALBrázdil Jan35112417110000002.060.00
9.PORDostál Radim311219191012600001.630.63
10.LETMacháček Michal2717106108400004.501.33
11.MALHradil Ondřej251312161037610101.562.31
12.LETKalousek Stanislav221012170120501001.291.18
13.LETFaltus Filip201196112100003.330.33
14.BBRToman Dominik19613151018900001.271.20
15.MALLečbych Vojtěch19514170114201001.120.82
16.MALKalivoda Tomáš1941513202100001.460.15
17.SRŠDvořáček Vojtěch17134171012600001.000.71
18.PORKubínová Lucie1710717112100001.000.12
19.TRIMikler Šimon17985204200003.400.80
20.LETŠafář Jan17512140027110101.211.93
21.MALRychlík Michal1697130028901001.232.15
22.LETBogdány Vojtěch16795206300003.201.20
23.PORGrabka Nicolas16610162020501001.001.25
24.PORMišurec Sebastien Martin15879202100001.670.22
25.TRIKonderla Patrik13853102100004.330.67
26.MALMikl František1358170110500000.760.59
27.LETHubálek Ondřej13498002100001.630.25
28.LETNetušil Jan129317002100000.710.12
29.TRIByrtus Filip127516106300000.750.38
30.LETNečas Vojtěch12486100000002.000.00
31.MALKužílek Martin124810106300001.200.60
32.TRIČanecký Štefan124812102100001.000.17
33.TRIKantor Daniel124814006300000.860.43
34.LETCibulka Kryštof122107002100001.710.29
35.KYJProcházková Karolína114715000000000.730.00
36.LETVacek Samuel1073160012600000.630.75
37.LETLux Filip10645102100002.000.40
38.PORStoklasová Adéla106417106300000.590.35
39.LETGelo Adam105511200000000.910.00
40.KYJSvoboda Matyáš1055160012600000.630.75
41.SRŠValíček Martin10466006300001.671.00
42.LETHalbrštátová Vanesa10467000000001.430.00
43.TRIMiech Dalibor102815008400000.670.53
44.TRIBury Pavel92716006300000.560.38
45.LETHubálek Michal85312002100000.670.17
46.BBRZemen Stanislav853162035510100.502.19
47.BBRChaloupka Robin844111018401000.731.64
48.KYJDufek Štěpán83514002100000.570.14
49.KYJJagoš Richard83515106300000.530.40
50.KYJIštoková Tereza82617004200000.470.24
51.PORChovanec Pavel7347102100001.000.29
52.LETFišer Jakub73411004200000.640.36
53.PORPížová Adéla71612008400000.580.67
54.SRŠBeneš Zdeněk62417118400000.350.47
55.PORHruzík David62419000000000.320.00
56.BBRHeide Petr61511104200000.550.36
57.TRILyžbicki Maxmilián61515006300000.400.40
58.TRIVeselka Milan615161029210100.381.81
59.LETZářecký Jan5415112100001.000.40
60.PORBučko Martin5325004200001.000.80
61.BBRČepl Kryštof5328202100000.630.25
62.SRŠHloušek Vojtěch5328002100000.630.25
63.LETŠimek Radim52316000000000.310.00
64.BBRKrálík Jakub4318100000000.500.00
65.BBRMarek Tomáš4227102100000.570.29
66.SRŠVencl Lukáš422140012101000.290.86
67.PORKudělová Klaudie42217104200000.240.24
68.PORKopecký Lukáš41314002100000.290.14
69.SRŠKříž Lukáš4131710221100000.241.29
70.SRŠHyksa Marek4046000000000.670.00
71.SRŠDvořák Jakub3213000000001.000.00
72.BBRPodrazil Daniel32112104200000.250.33
73.BBRRohovský Tomáš3129106300000.330.67
74.MALŠvedová Eliška31210000000000.300.00
75.MALDudík František31212002100000.250.17
76.BBRDušek Aleš312160018401000.191.13
77.KYJŽůrek Rostislav30312002100000.250.17
78.KYJMacalík Daniel303130014201000.231.08
79.BBRCimbalník Adam22016006300000.130.38
80.SRŠRadová Tereza2113000000000.670.00
81.TRIPecha Michal2113004200000.671.33
82.LETLux Kryštof21140012101000.503.00
83.BBRHrůza Tomáš2119008400000.220.89
84.BBRZávodský Richard211121051811100.174.25
85.MALMišurec Petr21113000000000.150.00
86.KYJFilípek Šimon21115000000000.130.00
87.SRŠŠindelka Matěj211170010500000.120.59
88.PORDuda Josef21118004200000.110.22
89.KYJIštoková Martina2024000000000.500.00
90.MALŠprtová Karolína2025000000000.400.00
91.SRŠNepraš Damián2028008400000.251.00
92.BBRČapková Nikola2029008400000.220.89
93.PORTiefenbacher Dominik2029004200000.220.44
94.TRIKrčmárik Lukáš20213002100000.150.15
95.SRŠŠimek Jan202160022601000.131.38
96.MALOpavský Josef202160024202000.131.50
97.SRŠSerbousek Jakub202170010500000.120.59
98.BBRVlach Jan20217000000000.120.00
99.SRŠShön Petr1102004200000.502.00
100.LETKalousková Radka1103004200000.331.33
101.KYJŠprtová Karolína1105002100000.200.40
102.BBRChocholouš Jonáš1106006300000.171.00
103.SRŠHamza Aleš1109000000000.110.00
104.BBRVašín Vincent11017002100000.060.12
105.TRIBaroniak Branislav1011002100001.002.00
106.BBRCsákányi Michal1011000000001.000.00
107.MALZpěvák Šimon1011000000001.000.00
108.KYJHunkařová Nikol1011000000001.000.00
109.PORElbl Tomáš1012000000000.500.00
110.MALHink Michal1013000000000.330.00
111.LETKerschbaum Jáchym1013000000000.330.00
112.TRIKubala Matěj1018006300000.130.75
113.SRŠMifek Samuel1019000000000.110.00
114.SRŠKyncl David10110002100000.100.20
115.LETKalousek Šimon10110002100000.100.20
116.KYJFilípek Lukáš10114000000000.070.00
117.BBRBláha Lukáš10115000000000.070.00
118.LETKerschbaumová Adéla0001000000000.000.00
119.BBRZemen Vojtěch0001000000000.000.00
120.PORPeslarová Klára0001000000000.000.00
121.TRIFigura Daniel0001000000000.000.00
122.LETNetušil Josef0001000000000.000.00
123.SRŠZítková Šárka0001000000000.000.00
124.KYJRandis Nikolas0001000000000.000.00
125.BBRFládr Jakub0001000000000.000.00
126.BBRKrejčíř Marek0002004200000.002.00
127.PORKončítek Kryštov0002000000000.000.00
128.BBRŠťastný Jiří0002000000000.000.00
129.TRIKudlík Jiří0003000000000.000.00
130.MALChrastinová Veronika0003000000000.000.00
131.BBRKříž Robert0003000000000.000.00
132.SRŠGálik Jan0003000000000.000.00
133.BBRMahdal Filip0004000000000.000.00
134.SRŠHorák Martin0005000000000.000.00
135.KYJSvobodová Nela0005000000000.000.00
136.SRŠKugler Jakub0005002100000.000.40
137.KYJSýkora Petr0005002100000.000.40
138.BBRKimmel Jakub0005000000000.000.00
139.PORHendrichová Aneta0006000000000.000.00
140.MALChovančík Ondřej0006000000000.000.00
141.TRIPolášek Aleš0007000000000.000.00
142.BBRSlouka Pavel0007000000000.000.00
143.KYJMěchurová Karolína0007000000000.000.00
144.KYJKohút Kryštof0008000000000.000.00
145.SRŠHamza Jiří0008002100000.000.25
146.MALMikl Matyáš0008002100000.000.25
147.BBREngel Radek0009004200000.000.44
148.KYJPleskač Jan00010000000000.000.00
149.LETManučarjan David00013000000000.000.00
150.TRIVotava Dominik000130012600000.000.92
151.KYJProcházka Viktor00013000000000.000.00
152.TRIStaňková Markéta00013000000000.000.00
153.LETVacek Denis00014000000000.000.00
154.BBRKružík Matěj00014000000000.000.00
155.SRŠNeubauer Jakub00015000000000.000.00
156.PORLacina Matěj00015000000000.000.00
157.SRŠHoch Ondřej00017000000000.000.00
158.PORAltengurger Dan00018004200000.000.22

Poslední aktualizace: 2018-04-21 00:41:08, Automat IS2