HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 25.11.2017 | 11:00
odloženo
Nejbližší utkání - Neděle 19.11.2017
» 12:00 | HbK Karviná-SK Jihlava
RS - MLADŠÍ DOROST
PÁ 17.11.2017 | 12:00
8 : 1 (3:1,2:0,3:0)
PÁ 17.11.2017 | 14:00
0 : 7 (0:2,0:2,0:3)
PÁ 17.11.2017 | 12:00
6 : 1 (1:1,2:0,3:0)
Nejbližší utkání - Neděle 19.11.2017
» 12:00 | HBK Bulldogs Brno-HBC Enviform Třinec
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-HBC Malenovice
» 13:00 | HBK Kyjov-TJ Sršni Svitavy
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 10:00
6 : 0 (1:0,4:0,1:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
14 : 3 (7:1,5:1,2:1)
SO 18.11.2017 | 11:00
1 : 6 (0:0,0:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 13:15
2 : 6 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 25.11.2017
» 10:00 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 13:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 29.10.2017 | 10:30
4 : 0 (3:0,1:0,0:0)
NE 29.10.2017 | 11:45
3 : 2 ss (1:0,1:2,0:0-0:0)
NE 29.10.2017 | 12:45
0 : 6 (0:2,0:4,0:0)
NE 29.10.2017 | 09:30
0 : 4 (0:1,0:3,0:0)
NE 29.10.2017 | 14:00
5 : 0 (1:0,4:0,0:0)
NE 29.10.2017 | 15:00
1 : 2 (0:1,1:1,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 18.11.2017
» 08:30 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 09:15 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:45 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:30 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 05.11.2017 | 09:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
2 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
0 : 12 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
0 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
5 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
0 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
15 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:25
10 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
5 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
4 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
0 : 14 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
2 : 3 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
8 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
5 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
7 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
3 : 2 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
5 : 7 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
2 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
2 : 17 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
1 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
4 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
5 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
5 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
4 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
1 : 3 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 26.11.2017
» 10:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Kyjov-TJ Sokol Poruba
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-HBK Kyjov
» 12:00 | HBK Kyjov-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:20 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 12:40 | SHC Opava "bílí"-HBK Kyjov
» 12:40 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:20 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:20 | HBK Kyjov-HbK Karviná
» 13:40 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 14:00 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 14:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 14:20 | SHC Opava "červení"-HBK Kyjov

Základní skupina C

Statistiky hráčů - HBC Enviform Třinec

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.TRICienciala Jan13103810221100001.632.75
2.TRIMikler Šimon8624104200002.001.00
3.TRIČanecký Štefan7347102100001.000.29
4.TRIMiech Dalibor5059006300000.560.67
5.TRIKonderla Patrik4222002100002.001.00
6.TRIKantor Daniel4228002100000.500.25
7.TRIBury Pavel3039004200000.330.44
8.TRILyžbicki Maxmilián2119004200000.220.44
9.TRIByrtus Filip2029004200000.220.44
10.TRIBaroniak Branislav1011002100001.002.00
11.TRIVeselka Milan1019002100000.110.22
12.TRIKubala Matěj0006002100000.000.33
13.TRIStaňková Markéta0007000000000.000.00
14.TRIPolášek Aleš0007000000000.000.00
15.TRIVotava Dominik0008002100000.000.25
16.TRIKrčmárik Lukáš0008000000000.000.00

Poslední aktualizace: 2017-11-17 17:43:19, Jaroslav Pikula

Základní skupina C

Statistiky brankářů - HBC Enviform Třinec

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.TRIPolášek Aleš4.13722921012883.5956.54
2.TRIStaňková Markéta7.04617928012777.9544.20

Poslední aktualizace: 2017-11-17 17:43:19, Jaroslav Pikula

Základní skupina C

Poslední aktualizace: 2017-11-17 17:43:19, Jaroslav Pikula