HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 25.11.2017 | 11:00
odloženo
Nejbližší utkání - Sobota 25.11.2017
» 14:00 | SK Jihlava-HBC Plzeň
» 14:00 | TJ Lokomotiva Česká Třebová-Elba DDM Ústí nad Labem
» 15:00 | HBC Gladiators Olomouc-HSÚ Wolves Chomutov
» 16:00 | HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice-HC Švantlův Dvůr Písek
» 16:00 | HbK Karviná-HBC ALPIQ Kladno
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 19.11.2017 | 13:00
6 : 0 (2:0,3:0,1:0)
NE 19.11.2017 | 12:00
2 : 9 (1:4,1:1,0:4)
NE 19.11.2017 | 12:00
10 : 2 (0:1,4:1,6:0)
PÁ 17.11.2017 | 12:00
8 : 1 (3:1,2:0,3:0)
PÁ 17.11.2017 | 14:00
0 : 7 (0:2,0:2,0:3)
PÁ 17.11.2017 | 12:00
6 : 1 (1:1,2:0,3:0)
Nejbližší utkání - Neděle 26.11.2017
» 10:00 | HBC Malenovice-HBK Bulldogs Brno
» 13:00 | HBK Kyjov-SK Hokejbal Letohrad
» 13:30 | HBC Enviform Třinec-TJ Sokol Poruba
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 10:00
6 : 0 (1:0,4:0,1:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
14 : 3 (7:1,5:1,2:1)
SO 18.11.2017 | 11:00
1 : 6 (0:0,1:4,0:2)
SO 18.11.2017 | 13:15
2 : 6 (0:2,2:1,0:3)
Nejbližší utkání - Sobota 25.11.2017
» 10:00 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 13:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 11:30
0 : 5 (0:4,0:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 08:30
9 : 2 (3:1,6:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:00
2 : 8 (0:3,2:5,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:45
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 09:15
17 : 0 (5:0,12:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 10.03.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 12:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 14:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 05.11.2017 | 09:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
2 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
0 : 12 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
0 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
5 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
0 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
15 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:25
10 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
5 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
4 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
0 : 14 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
2 : 3 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
8 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
5 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
7 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
3 : 2 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
5 : 7 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
2 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
2 : 17 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
1 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
4 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
5 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
5 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
4 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
1 : 3 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 26.11.2017
» 10:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Kyjov-TJ Sokol Poruba
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-HBK Kyjov
» 12:00 | HBK Kyjov-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:20 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 12:40 | SHC Opava "bílí"-HBK Kyjov
» 12:40 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:20 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:20 | HBK Kyjov-HbK Karviná
» 13:40 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 14:00 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 14:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 14:20 | SHC Opava "červení"-HBK Kyjov

BAIL přebor mladších žáků

Statistiky hráčů

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.MEDJankovič Adrián43232011111100003.910.09
2.MALVidlář Petr27161114101100001.930.07
3.MEDHogh Hugo265218000000003.250.00
4.MEDPurda Jozef2513128001100003.130.13
5.MEDZajac Matej2111103000000007.000.00
6.MALBrázdil Tobiáš2011914007700001.430.50
7.KARSuchanek Martin1913613101100001.460.08
8.MEDBútora Roman148611001100001.270.09
9.KARPodhrazký Kamil145913001100001.080.08
10.MEDFranek Michal143113000000004.670.00
11.MEDMališ Marián1211111001100001.090.09
12.MEDHanus Adam127511106001001.090.55
13.KARMacháček Adam117413001100000.850.08
14.MALMozga Vlastimil114714205500000.790.36
15.MEDPorubský Tobias11298000000001.380.00
16.MALChrastinová Veronika92714101100000.640.07
17.MALJuřík Robin83514001100000.570.07
18.MALBár Oldřich83514000000000.570.00
19.MEDŠtrbáková Nina8265000000001.600.00
20.KARFrajkowski Filip81713003300000.620.23
21.MALŘehánek Tomáš76111000000000.640.00
22.OPAPawlik Vojtěch7347100000001.000.00
23.OPAPater Vojtěch5413000000001.670.00
24.MEDKohút Rastislav5326101100000.830.17
25.MEDJancko Róbert5328000000000.630.00
26.KARŠpánik Michal51413000000000.380.00
27.MALZámečník Matěj51414011100000.360.07
28.MEDLalík Jakub5055000000001.000.00
29.PORFojtík Patrik44013001100000.310.08
30.MEDPuliš Jakub43111001100000.360.09
31.MEDGlončák Maroš41311000000000.360.00
32.MALOpavská Sabina40413000000000.310.00
33.KARMacháčková Nikola3219000000000.330.00
34.MEDJaníček Teo3126001100000.500.17
35.KARJanečko Radek3127000000000.430.00
36.OPAPáč Marek3033000000001.000.00
37.OPAPalzer Tobiaš2117002200000.290.29
38.KARKrejčiřík David21113000000000.150.00
39.OPAVrba Patrik2027000000000.290.00
40.KARŠpánik Jakub20213001100000.150.08
41.PORCzudek Lukáš11010001100000.100.10
42.MALJuřík Tobiáš1012000000000.500.00
43.KARLovětínský Adam1013000000000.330.00
44.MALMozga Jakub Ivan1014000000000.250.00
45.MEDPavlík Juraj1016000000000.170.00
46.OPABuda Lukáš1017001100000.140.14
47.PORLukáš Matěj1019001100000.110.11
48.PORŠebela Bruno10110000000000.100.00
49.PORŠosty Jáchym 10110002200000.100.20
50.PORFojtík Robin10113001100000.080.08
51.KARLevánszký Lukáš0001000000000.000.00
52.OPAMarek Krištof0003000000000.000.00
53.KARSmolka Matěj0003000000000.000.00
54.MEDJablonský Matúš0003000000000.000.00
55.MEDŠpirko Samuel0003000000000.000.00
56.PORStruhár Jan0003000000000.000.00
57.OPADostál Filip0004000000000.000.00
58.MEDBaculák Dávid0005000000000.000.00
59.PORKočí Daniel 0005000000000.000.00
60.PORKřižák Matyáš0007000000000.000.00
61.OPALihotzký Šimon0007000000000.000.00
62.OPAŠkarda Štěpán0007000000000.000.00
63.OPAGebauer Tadeáš0007000000000.000.00
64.PORPiwowarský Ondřej0007000000000.000.00
65.PORPolka Petr0007000000000.000.00
66.OPAWallik Tomáš0007000000000.000.00
67.PORTichý Matyáš0009000000000.000.00
68.PORPosládková Eliška0009000000000.000.00
69.KARKubrt Erik00013000000000.000.00
70.PORKončítek Kryštov00013000000000.000.00
71.PORMihalik Richard00013000000000.000.00

Poslední aktualizace: 2017-11-21 21:17:16, Petr Zachar