HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 6 (0:3,0:1,0:2)
SO 07.04.2018 | 18:00
14 : 0 (4:0,7:0,3:0)
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 9 (0:2,0:2,0:5)
SO 07.04.2018 | 10:00
0 : 2 (0:0,0:1,0:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
16 : 2 (7:0,6:1,3:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
6 : 0 (3:0,1:0,2:0)
SO 07.04.2018 | 14:00
2 : 5 (1:2,0:2,1:1)
PÁ 06.04.2018 | 18:30
4 : 5 ss (2:0,1:1,1:3-0:1)
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 22.04.2018 | 12:00
1 : 5 (0:1,0:1,1:3)
NE 22.04.2018 | 12:00
10 : 0 (5:0,2:0,3:0)
NE 22.04.2018 | 12:00
0 : 6 (0:2,0:2,0:2)
SO 21.04.2018 | 12:00
16 : 0 (7:0,4:0,5:0)
Nejbližší utkání - Neděle 29.04.2018
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | TJ Sršni Svitavy-HBC Enviform Třinec
» 13:00 | HBK Kyjov-HBC Malenovice
RS - STARŠÍ žÁCI
NE 22.04.2018 | 11:00
4 : 6 (0:3,1:0,3:3)
NE 22.04.2018 | 13:15
3 : 4 ss (0:2,2:1,1:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 10:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 11:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
» 12:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 13:15 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 15.04.2018 | 09:00
0 : 16 (0:7,0:9,0:0)
NE 15.04.2018 | 12:00
7 : 1 (3:0,4:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 15:00
17 : 1 (9:1,8:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 10:00
0 : 3 (0:2,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 13:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 14:00
1 : 2 (1:1,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 11:00
1 : 2 ss (0:0,1:1,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Úterý 08.05.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná
» 14:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 08.04.2018 | 10:00
7 : 3 (5:2,2:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:00
1 : 3 (1:3,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:20
1 : 5 (0:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:40
0 : 2 (0:0,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
2 : 0 (2:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
5 : 4 (1:2,4:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:20
6 : 2 (3:1,3:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
11 : 0 (6:0,5:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
3 : 5 (2:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
2 : 4 (2:4,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
4 : 7 (2:4,2:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
1 : 9 (0:6,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:40
6 : 1 (4:1,2:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
6 : 2 (3:0,3:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
1 : 4 (0:2,1:2,0:0)
Nejbližší utkání - Úterý 01.05.2018
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:20 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 10:40 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 10:40 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | SHC Opava "červení"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-SHC Opava "bílí"
» 11:40 | HBC Malenovice-SHC Opava "červení"
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:20 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"

BAIL přebor mladších žáků

Statistiky hráčů

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.MEDZajac Matej90474314010000006.430.00
2.MEDJankovič Adrián68353318311100003.780.06
3.MEDHogh Hugo48153319000000002.530.00
4.MALVidlář Petr42212123101100001.830.04
5.MEDFranek Michal4093110000000004.000.00
6.MEDPurda Jozef37201715001100002.470.07
7.MEDMališ Marián3530522001100001.590.05
8.MALBrázdil Tobiáš34231123008800001.480.35
9.KARSuchanek Martin2617923104400001.130.17
10.MEDHanus Adam25111418109301001.390.50
11.KARPodhrazký Kamil23111223101100001.000.04
12.MEDKohút Rastislav1810814102200001.290.14
13.MEDŠtrbáková Nina1871112001100001.500.08
14.MEDLalík Jakub1861213000000001.380.00
15.MALŘehánek Tomáš1714320002200000.850.10
16.MEDBútora Roman1710722001100000.770.05
17.KARMacháček Adam169720001100000.800.05
18.MEDJancko Róbert1551019000000000.790.00
19.MALChrastinová Veronika1551020104400000.750.20
20.MALMozga Vlastimil155102320101000000.650.43
21.MALMišurec Patrik11479000000001.220.00
22.MEDPorubský Tobias11298000000001.380.00
23.MALBár Oldřich104620001100000.500.05
24.MALŠrajer Vojtěch10286012200001.670.33
25.MALJuřík Robin83514001100000.570.07
26.MEDPavlík Juraj82613000000000.620.00
27.KARFrajkowski Filip81723009900000.350.39
28.PORFojtík Patrik76123001100000.300.04
29.OPAPawlik Vojtěch7347100000001.000.00
30.MEDGlončák Maroš73422001100000.320.05
31.MEDVangoríková Charlotte7257100000001.000.00
32.MEDPuliš Jakub65118001100000.330.06
33.KARŠpánik Michal61520000000000.300.00
34.MALOpavská Sabina60622002200000.270.09
35.OPAPater Vojtěch5413000000001.670.00
36.MALZámečník Matěj51423011100000.220.04
37.KARKrejčiřík David42220000000000.200.00
38.PORCzudek Lukáš33020006600000.150.30
39.KARMacháčková Nikola32112000000000.250.00
40.MEDJaníček Teo3126001100000.500.17
41.KARJanečko Radek31210001100000.300.10
42.PORŠebela Bruno31220001100000.150.05
43.OPAPáč Marek3033000000001.000.00
44.MALHasíková Adriana3036000000000.500.00
45.MEDŠpirko Samuel3037000000000.430.00
46.KARŠpánik Jakub30320001100000.150.05
47.PORKočí Daniel 22015000000000.130.00
48.OPAPalzer Tobiaš2117002200000.290.29
49.MALMozga Jakub Ivan21112000000000.170.00
50.OPAVrba Patrik2027000000000.290.00
51.PORŠosty Jáchym 20220003300000.100.15
52.PORBlahoslav Lacman1107000000000.140.00
53.MALJuřík Tobiáš1012000000000.500.00
54.KARLovětínský Adam1013000000000.330.00
55.KARMrozek Jaroslav1017000000000.140.00
56.OPABuda Lukáš1017001100000.140.14
57.KARPfeiferová Natálie10110000000000.100.00
58.PORLukáš Matěj10116002200000.060.13
59.PORPosládková Eliška10119000000000.050.00
60.PORFojtík Robin10123001100000.040.04
61.KARLevánszký Lukáš0001000000000.000.00
62.OPAMarek Krištof0003000000000.000.00
63.OPADostál Filip0004000000000.000.00
64.KARNosková Natalie0004000000000.000.00
65.MEDBaculák Dávid0005000000000.000.00
66.OPALihotzký Šimon0007000000000.000.00
67.PORStruhár Jan0007000000000.000.00
68.OPAWallik Tomáš0007000000000.000.00
69.KARSmolka Matěj0007000000000.000.00
70.OPAGebauer Tadeáš0007000000000.000.00
71.OPAŠkarda Štěpán0007000000000.000.00
72.PORKřižák Matyáš00011001100000.000.09
73.PORPiwowarský Ondřej00011000000000.000.00
74.MEDJablonský Matúš00011000000000.000.00
75.PORTichý Matyáš00012000000000.000.00
76.PORPolka Petr00013000000000.000.00
77.PORMihalik Richard00017001100000.000.06
78.PORKončítek Kryštov00023000000000.000.00
79.KARKubrt Erik00023000000000.000.00

Poslední aktualizace: 2018-04-19 18:00:16, Petr Zachar