HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 25.11.2017 | 11:00
odloženo
Nejbližší utkání - Neděle 19.11.2017
» 12:00 | HbK Karviná-SK Jihlava
RS - MLADŠÍ DOROST
PÁ 17.11.2017 | 12:00
8 : 1 (3:1,2:0,3:0)
PÁ 17.11.2017 | 14:00
0 : 7 (0:2,0:2,0:3)
PÁ 17.11.2017 | 12:00
6 : 1 (1:1,2:0,3:0)
Nejbližší utkání - Neděle 19.11.2017
» 12:00 | HBK Bulldogs Brno-HBC Enviform Třinec
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-HBC Malenovice
» 13:00 | HBK Kyjov-TJ Sršni Svitavy
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 10:00
6 : 0 (1:0,4:0,1:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
14 : 3 (7:1,5:1,2:1)
SO 18.11.2017 | 11:00
1 : 6 (0:0,0:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 13:15
2 : 6 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 25.11.2017
» 10:00 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 13:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 29.10.2017 | 10:30
4 : 0 (3:0,1:0,0:0)
NE 29.10.2017 | 11:45
3 : 2 ss (1:0,1:2,0:0-0:0)
NE 29.10.2017 | 12:45
0 : 6 (0:2,0:4,0:0)
NE 29.10.2017 | 09:30
0 : 4 (0:1,0:3,0:0)
NE 29.10.2017 | 14:00
5 : 0 (1:0,4:0,0:0)
NE 29.10.2017 | 15:00
1 : 2 (0:1,1:1,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 18.11.2017
» 08:30 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 09:15 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:45 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:30 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 05.11.2017 | 09:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
2 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
0 : 12 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
0 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
5 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
0 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
15 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:25
10 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
5 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
4 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
0 : 14 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
2 : 3 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
8 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
5 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
7 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
3 : 2 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
5 : 7 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
2 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
2 : 17 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
1 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
4 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
5 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
5 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
4 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
1 : 3 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 26.11.2017
» 10:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Kyjov-TJ Sokol Poruba
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-HBK Kyjov
» 12:00 | HBK Kyjov-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:20 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 12:40 | SHC Opava "bílí"-HBK Kyjov
» 12:40 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:20 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:20 | HBK Kyjov-HbK Karviná
» 13:40 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 14:00 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 14:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 14:20 | SHC Opava "červení"-HBK Kyjov

Základní část

Statistiky brankářů

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.PCEHabětínek Martin1.005225519094.4445.45
2.HOSDušák Daniel1.4362207112294.2648.89
3.HKRVaněk Jiří1.55831911216593.3359.07
4.PCEForšt Pavel1.7162379113493.2847.88
5.PISČapek Vít1.731149519429193.47100.00
6.PLZŠuhaj Matěj1.754180716288.7144.44
7.UNLLandt Dominik2.011149322223890.7691.30
8.HOSŠtoural Václav2.14723111111190.0951.33
9.DOBHájek Marek2.17627013117692.6154.55
10.KLAMerta David3.00831521018488.5958.33
11.CTRBřeň David3.45730023023190.0460.61
12.STŘKořínek Josef3.631040933029788.8975.74
13.KARParastatidis Alex4.38934934026587.1770.51
14.KOVKužela Tomáš4.68729831018983.6066.22
15.JIHKošťál Martin4.88836039125384.58100.00
16.WOLToth Jakub6.25836050042488.2180.00
17.NOSSkalický Marek6.59832147024180.5059.44
18.GLAKubalík Alois6.801045068041583.61100.00

Brankáři mimo pořadí - odchytáno méně než 40% utkání týmu

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLJalovecký Ondřej0.00211003100.002.04
2.UNLČejka Ondřej0.00138007100.007.04
3.DOBBrtník Jiří0.001450123100.009.09
4.PLZHrubý David0.002900228100.0022.22
5.HKRNovotný Lukáš1.333135415392.4525.00
6.DOBHrubý Michal1.504180618793.1036.36
7.KARMokry Vojtěch1.593113409495.7422.83
8.KLAHnátek Jakub2.003135606490.6325.00
9.HKRBaše Filip2.56388503886.8416.30
10.PCEDoležal Viktor2.65234202090.006.87
11.WOLSolčáni Roy3.00145303791.8910.00
12.PLZRovaš František3.003135905282.6933.33
13.CTRSvoboda Pavel3.23519514111988.2439.39
14.KOVDub Denis3.753108908989.8924.00
15.KARFigura Daniel3.86235305494.447.07
16.KLAČerný Filip4.14476702975.8614.07
17.KOVJirsa Lukáš5.002901007787.0116.67
18.STŘSláma Jakub5.0851331509784.5424.63
19.WOLSvoboda Dominik8.00145803677.7810.00
20.NOSKrál Vojtěch9.002601204774.4711.11
21.NOSMuškát Miloslav14.6127725012980.6214.26
22.KLASvoboda Václav15.88117601866.673.15
23.NOSKníže Adam20.772391804257.147.22

Poslední aktualizace: 2017-11-19 00:51:26, Jaroslav Pikula