HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 13:00
4 : 2 (2:0,2:2,0:0)
NE 03.12.2017 | 11:00
7 : 1 (3:0,2:0,2:1)
NE 03.12.2017 | 10:00
4 : 3 ss (1:0,0:2,2:1-1:0)
SO 02.12.2017 | 11:30
3 : 2 (0:0,1:1,2:1)
SO 02.12.2017 | 10:00
0 : 6 (0:0,0:3,0:3)
SO 02.12.2017 | 11:00
13 : 0 (4:0,3:0,6:0)
SO 02.12.2017 | 16:00
1 : 3 (0:0,1:1,0:2)
PÁ 01.12.2017 | 20:00
4 : 0 (2:0,1:0,1:0)
Nejbližší utkání - Pátek 23.02.2018
» 18:00 | TJ Snack Dobřany-HC Buldoci Stříbro
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 11:00
1 : 4 (0:0,0:2,1:2)
NE 03.12.2017 | 11:30
2 : 4 (1:0,0:2,1:2)
Nejbližší utkání - Neděle 25.02.2018
» 11:00 | HBC Enviform Třinec-HBC Malenovice
» 11:30 | HBK Bulldogs Brno-TJ Sršni Svitavy
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Kyjov
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 25.11.2017 | 11:00
7 : 4 (1:2,4:1,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
6 : 3 (2:1,1:1,3:1)
SO 25.11.2017 | 10:00
1 : 8 (1:2,0:4,0:2)
SO 25.11.2017 | 12:15
0 : 11 (0:1,0:4,0:6)
SO 25.11.2017 | 11:00
6 : 3 (2:0,2:2,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
0 : 4 (0:1,0:2,0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 03.03.2018
» 10:00 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 11:00 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 11:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 13:15 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 13:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 11:30
0 : 5 (0:4,0:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 08:30
9 : 2 (3:1,6:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:00
2 : 8 (0:3,2:5,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:45
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 09:15
17 : 0 (5:0,12:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 10.03.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 12:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 14:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 26.11.2017 | 10:00
0 : 7 (0:3,0:4,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:00
4 : 0 (2:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:20
11 : 0 (4:0,7:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 6 (0:5,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 4 (0:3,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:00
14 : 0 (8:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
4 : 1 (1:1,3:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
7 : 2 (5:0,2:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:40
3 : 0 (1:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
4 : 3 (1:2,3:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
0 : 4 (0:2,0:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:20
5 : 1 (1:0,4:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
0 : 14 (0:9,0:5,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
6 : 0 (4:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:00
12 : 0 (6:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 4 ss (2:1,1:2,0:0-0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 0 (2:0,1:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:40
2 : 1 (0:0,2:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
2 : 4 (0:1,2:3,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:20
0 : 12 (0:4,0:8,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 08.04.2018
» 10:00 | SHC Opava "červení"-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 10:20 | SHC Opava "bílí"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HbK Karviná
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 12:20 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 12:20 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:40 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBC Malenovice-SHC Opava "bílí"
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná

Základní část

Statistiky brankářů

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.PCEHabětínek Martin0.8362705210195.0540.00
2.PCEForšt Pavel1.57937213220093.5055.11
3.HKRVaněk Jiří1.631246917327093.7065.14
4.PISČapek Vít1.671567525635993.04100.00
5.HOSŠtoural Václav1.68932112214991.9550.95
6.HOSDušák Daniel1.74831012119193.7249.21
7.UNLLandt Dominik2.011149322223890.7673.04
8.DOBHájek Marek2.17627013117692.6146.15
9.DOBHrubý Michal2.50627015113889.1346.15
10.KLAMerta David2.63936021120089.5057.14
11.CTRBřeň David3.12939027029890.9461.90
12.KOVKužela Tomáš4.18938836022584.0066.32
13.KARParastatidis Alex4.561248449038087.1171.70
14.STŘKořínek Josef4.781249953038686.2779.21
15.JIHKošťál Martin5.201145953133083.9478.46
16.WOLToth Jakub6.551149572053886.6284.62
17.NOSSkalický Marek6.59832147024180.5050.95
18.GLAKubalík Alois7.251254087048582.06100.00

Brankáři mimo pořadí - odchytáno méně než 40% utkání týmu

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLČejka Ondřej0.00138007100.005.63
2.UNLRechtorik Tomáš0.001450114100.006.67
3.DOBBrtník Jiří0.001450123100.007.69
4.PLZHrubý David0.405225239697.9235.71
5.KARMokry Vojtěch1.1841534011796.5822.67
6.UNLJalovecký Ondřej1.344101313691.6714.96
7.KLAHnátek Jakub1.504180616891.1828.57
8.PLZŠuhaj Matěj1.754180716288.7128.57
9.HKRNovotný Lukáš2.184165816888.2422.92
10.PLZRovaš František2.2152041016885.2932.38
11.HKRBaše Filip2.56388503886.8412.22
12.PCEDoležal Viktor2.65234202090.005.04
13.WOLSolčáni Roy3.00145303791.897.69
14.KOVDub Denis3.24415311011090.0026.15
15.PLZKojzar Libor4.09122201080.003.49
16.KLAČerný Filip4.14476702975.8612.06
17.KARFigura Daniel4.39341405993.226.07
18.CTRSvoboda Pavel5.06624027116783.8338.10
19.STŘSláma Jakub5.0851331509784.5421.11
20.KOVJirsa Lukáš5.25418021015786.6228.57
21.JIHČára Lukáš7.8031272208373.4921.71
22.WOLSvoboda Dominik8.00145803677.787.69
23.NOSKrál Vojtěch9.002601204774.479.52
24.NOSMuškát Miloslav14.6127725012980.6212.22
25.KLASvoboda Václav15.88117601866.672.70
26.NOSKníže Adam20.772391804257.146.19

Poslední aktualizace: 2017-12-14 15:28:00, Jan Fedák