HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 6 (0:3,0:1,0:2)
SO 07.04.2018 | 18:00
14 : 0 (4:0,7:0,3:0)
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 9 (0:2,0:2,0:5)
SO 07.04.2018 | 10:00
0 : 2 (0:0,0:1,0:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
16 : 2 (7:0,6:1,3:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
6 : 0 (3:0,1:0,2:0)
SO 07.04.2018 | 14:00
2 : 5 (1:2,0:2,1:1)
PÁ 06.04.2018 | 18:30
4 : 5 ss (2:0,1:1,1:3-0:1)
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 22.04.2018 | 12:00
1 : 5 (0:1,0:1,1:3)
NE 22.04.2018 | 12:00
10 : 0 (5:0,2:0,3:0)
NE 22.04.2018 | 12:00
0 : 6 (0:2,0:2,0:2)
SO 21.04.2018 | 12:00
16 : 0 (7:0,4:0,5:0)
Nejbližší utkání - Neděle 29.04.2018
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | TJ Sršni Svitavy-HBC Enviform Třinec
» 13:00 | HBK Kyjov-HBC Malenovice
RS - STARŠÍ žÁCI
NE 22.04.2018 | 11:00
4 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 13:15
3 : 4 ss (0:0,0:0,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 10:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 11:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
» 12:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 13:15 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 15.04.2018 | 09:00
0 : 16 (0:7,0:9,0:0)
NE 15.04.2018 | 12:00
7 : 1 (3:0,4:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 15:00
17 : 1 (9:1,8:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 10:00
0 : 3 (0:2,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 13:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 14:00
1 : 2 (1:1,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 11:00
1 : 2 ss (0:0,1:1,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Úterý 08.05.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná
» 14:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 08.04.2018 | 10:00
7 : 3 (5:2,2:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:00
1 : 3 (1:3,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:20
1 : 5 (0:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:40
0 : 2 (0:0,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
2 : 0 (2:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
5 : 4 (1:2,4:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:20
6 : 2 (3:1,3:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
11 : 0 (6:0,5:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
3 : 5 (2:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
2 : 4 (2:4,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
4 : 7 (2:4,2:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
1 : 9 (0:6,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:40
6 : 1 (4:1,2:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
6 : 2 (3:0,3:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
1 : 4 (0:2,1:2,0:0)
Nejbližší utkání - Úterý 01.05.2018
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:20 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 10:40 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 10:40 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | SHC Opava "červení"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-SHC Opava "bílí"
» 11:40 | HBC Malenovice-SHC Opava "červení"
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:20 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"

Základní část

Statistiky brankářů

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.PLZHrubý David1.001045010418594.5945.45
2.HKRVaněk Jiří1.201558118431094.1961.48
3.HOSŠtoural Václav1.211453017423992.8953.54
4.PCEForšt Pavel1.621355221229792.9355.76
5.PISČapek Vít1.712194536849592.73100.00
6.KLAHnátek Jakub1.78939316216690.3641.59
7.UNLLandt Dominik1.881776332435490.9677.07
8.KLAMerta David1.921246023222589.7848.68
9.DOBHájek Marek2.081254025328291.1360.00
10.HOSDušák Daniel2.251246027130491.1246.46
11.CTRBřeň David3.231357042041289.8157.58
12.KARParastatidis Alex3.571453550039487.3154.04
13.KOVKužela Tomáš4.061668665042184.5669.29
14.CTRSvoboda Pavel4.601042046128283.6942.42
15.STŘKořínek Josef4.751662376049884.7465.93
16.JIHKošťál Martin4.861459368141083.4162.75
17.WOLToth Jakub6.3517765108085787.4077.27
18.NOSSkalický Marek6.731145674035979.3953.33
19.GLAKubalík Alois7.3520900147076080.6690.91

Brankáři mimo pořadí - odchytáno méně než 40% utkání týmu

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLČejka Ondřej0.00137007100.003.74
2.DOBBrtník Jiří0.001450123100.005.00
3.UNLRechtorik Tomáš0.001450114100.004.55
4.UNLRychtář Jan0.001450131100.004.55
5.UNLJalovecký Ondřej0.75499313691.6710.00
6.PCEHabětínek Martin0.7583606312595.2036.36
7.PCEDoležal Viktor1.00233202090.003.33
8.KARFigura Daniel1.25446506291.944.65
9.PLZŠuhaj Matěj1.405225727290.2822.73
10.HKRBaše Filip1.504102604887.5010.79
11.PLZRovaš František1.6762491027686.8425.15
12.KARMokry Vojtěch1.67936315027194.4636.67
13.KLAČerný Filip1.75476702975.868.04
14.HKRNovotný Lukáš1.86726213112789.7627.72
15.PLZKojzar Libor2.00121201080.002.12
16.WOLCampisano Domenico2.00145202892.864.55
17.KARHalouzka Matěj2.00145203093.334.55
18.STŘSláma Jakub2.67617616012286.8918.62
19.DOBHrubý Michal2.71731519115487.6635.00
20.KOVDub Denis2.86725920014386.0126.16
21.KOVJirsa Lukáš3.00145303190.324.55
22.STŘSládek Radek3.6731011109187.9110.69
23.WOLSolčáni Roy4.00313512011089.0913.64
24.KLASvoboda Václav6.00116601866.671.69
25.NOSKrál Vojtěch6.002601204774.477.02
26.JIHČára Lukáš6.00730742022581.3332.49
27.NOSJirsa Lukáš6.40522532019583.5926.32
28.WOLSvoboda Dominik8.00145803677.784.55
29.NOSKníže Adam9.002381804257.144.44
30.NOSMuškát Miloslav12.5027625012980.628.89

Poslední aktualizace: 2018-04-21 00:23:58, Automat IS2