HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 13:00
4 : 2 (2:0,2:2,0:0)
NE 03.12.2017 | 11:00
7 : 1 (3:0,2:0,2:1)
NE 03.12.2017 | 10:00
4 : 3 ss (1:0,0:2,2:1-1:0)
SO 02.12.2017 | 11:30
3 : 2 (0:0,1:1,2:1)
SO 02.12.2017 | 10:00
0 : 6 (0:0,0:3,0:3)
SO 02.12.2017 | 11:00
13 : 0 (4:0,3:0,6:0)
SO 02.12.2017 | 16:00
1 : 3 (0:0,1:1,0:2)
PÁ 01.12.2017 | 20:00
4 : 0 (2:0,1:0,1:0)
Nejbližší utkání - Pátek 23.02.2018
» 18:00 | TJ Snack Dobřany-HC Buldoci Stříbro
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 11:00
1 : 4 (0:0,0:2,1:2)
NE 03.12.2017 | 11:30
2 : 4 (1:0,0:2,1:2)
Nejbližší utkání - Neděle 25.02.2018
» 11:00 | HBC Enviform Třinec-HBC Malenovice
» 11:30 | HBK Bulldogs Brno-TJ Sršni Svitavy
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Kyjov
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 25.11.2017 | 11:00
7 : 4 (1:2,4:1,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
6 : 3 (2:1,1:1,3:1)
SO 25.11.2017 | 10:00
1 : 8 (1:2,0:4,0:2)
SO 25.11.2017 | 12:15
0 : 11 (0:1,0:4,0:6)
SO 25.11.2017 | 11:00
6 : 3 (2:0,2:2,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
0 : 4 (0:1,0:2,0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 03.03.2018
» 10:00 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 11:00 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 11:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 13:15 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 13:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 11:30
0 : 5 (0:4,0:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 08:30
9 : 2 (3:1,6:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:00
2 : 8 (0:3,2:5,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:45
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 09:15
17 : 0 (5:0,12:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 10.03.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 12:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 14:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 26.11.2017 | 10:00
0 : 7 (0:3,0:4,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:00
4 : 0 (2:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:20
11 : 0 (4:0,7:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 6 (0:5,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 4 (0:3,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:00
14 : 0 (8:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
4 : 1 (1:1,3:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
7 : 2 (5:0,2:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:40
3 : 0 (1:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
4 : 3 (1:2,3:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
0 : 4 (0:2,0:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:20
5 : 1 (1:0,4:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
0 : 14 (0:9,0:5,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
6 : 0 (4:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:00
12 : 0 (6:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 4 ss (2:1,1:2,0:0-0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 0 (2:0,1:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:40
2 : 1 (0:0,2:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
2 : 4 (0:1,2:3,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:20
0 : 12 (0:4,0:8,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 08.04.2018
» 10:00 | SHC Opava "červení"-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 10:20 | SHC Opava "bílí"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HbK Karviná
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 12:20 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 12:20 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:40 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBC Malenovice-SHC Opava "bílí"
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná

Základní část

Statistiky hráčů

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.PLZVotípka Matěj34221214226300002.430.43
2.PLZVobruba Jakub34112313314200002.620.31
3.HKRŠimůnek Josef30219107032101103.003.20
4.HOSČejka Jan30121811328400002.730.73
5.HKRČerný Daniel29121715124200001.930.27
6.PISRychlík Miroslav251781561241200001.671.60
7.PLZHurt Richard241014122131310102.002.58
8.KARStromko Jan24717141116800001.711.14
9.HKRFanderlík Vítek23617102010500002.301.00
10.HOSVaniš Jiří22101281110500002.751.25
11.PLZLokajíček Vít221012141016301001.571.14
12.HOSZyta Marek2114714202100001.500.14
13.KARČapka Daniel21101115308400001.400.53
14.CTRŘehák Dominik201281411221100001.431.57
15.PLZMajer Tomáš2051513106300001.540.46
16.KLADůras Štěpán191091340451010101.463.46
17.KLAKamenář Vít1961314208400001.360.57
18.PLZUlč David18711124110500001.500.83
19.HKRHlaváček Tomáš18711140029210101.292.07
20.UNLTomáš Jiří1871115106300001.200.40
21.HKRRakovský Martin18612161018900001.131.13
22.KLAMalina Marcel171259314200001.890.44
23.KLAHudec Matěj17107112047601011.554.27
24.GLATadeáš Rygel178910014200001.700.40
25.HKRFiedler Daniel17710141110500001.210.71
26.CTRFaltejsek Lukáš17314130040501101.313.08
27.PCEBlažek Miroslav16115153118401001.071.20
28.KLAProcházka Jaroslav1610672314201002.292.00
29.KARNovák Ondřej16610141126801001.141.86
30.HKRBartoš David16610151012600001.070.80
31.KARKamenský Vojtěch159614216300001.070.43
32.PLZDrož Adam14869108400001.560.89
33.PISDuchoň Ondřej1477135033410101.082.54
34.PCEZeman Tomáš14688002100001.750.25
35.PLZBočan Petr14311120036800101.173.00
36.UNLRop Radek1385130026801001.002.00
37.STŘBárta Václav1385141110500000.930.71
38.PCEKvapil Jakub137612110000001.080.00
39.PCEStrouhal Jan13678100000001.630.00
40.PCEZajíček Tomáš13679006300001.440.67
41.PISŠimůnek Vít13581410281400000.932.00
42.UNLGiesel Tomáš135814008400000.930.57
43.PISMalecha Matyáš134910206300001.300.60
44.PCEBucek Jiří12848202100001.500.25
45.KOVMatoušek Ondřej1275101116800001.201.60
46.UNLČejka Ondřej1266151018900000.801.20
47.DOBŠlehofer Ondřej125711106300001.090.55
48.HOSJachek Dominik125713010000000.920.00
49.UNLStupka Martin125715200000000.800.00
50.PISNeruda Martin124811212100001.090.18
51.KLAPatera Daniel117412102100000.920.17
52.KOVSvoboda Petr116511116300001.000.55
53.STŘMráček Tomáš115681020501001.382.50
54.UNLDörner Sebastian11388102100001.380.25
55.JIHKoch Jakub1064121016800000.831.33
56.DOBHůrka Daniel1064121112600000.831.00
57.HKRČech Vladimír106413208400000.770.62
58.PCERichter David105515204200000.670.27
59.PISDaněk Jiří104614004200000.710.29
60.KOVKyclt Jonáš1037101012600001.001.20
61.HOSKubeš Ondřej1037131014700000.771.08
62.PLZŠtípek David103714006300000.710.43
63.UNLBartoš Tadeáš1037151028901000.671.87
64.HKRZeman Viktor1028130041810100.773.15
65.PCEŠimek Jakub102814002100000.710.14
66.KLAProkop Jan100106008400001.671.33
67.STŘBáča Richard9546104200001.500.67
68.KOVPátek Jaroslav954122016301000.751.33
69.PCENovák Martin95414000000000.640.00
70.CTRSmutný Zdeněk95414006300000.640.43
71.KLAKohout Marek93610008400000.900.80
72.KOVŠkolud Vojtěch93612206300000.750.50
73.PISPechlát Václav8534100000002.000.00
74.KARWrobel Jakub85313004200000.620.31
75.KLAStříbrný Josef84410002100000.800.20
76.STŘSláma Ondřej8441321641202100.624.92
77.UNLHanzlík Vojtěch835140016301000.571.14
78.PLZSvoboda Ladislav743110118401000.641.64
79.DOBMužík Radek7343100000002.330.00
80.HKRBogdány Vojtěch7347118400001.001.14
81.PCEDeml Richard73415006300000.470.40
82.STŘŠilhán Adam7256004200001.170.67
83.GLAKarásek Tomáš72590016301000.781.78
84.JIHHlavatý Tomáš72510102100000.700.20
85.UNLHaluza Lukáš725111012600000.641.09
86.HOSZámečník Dominik72512002100000.580.17
87.HOSDušák Daniel72514000000000.500.00
88.UNLSedláček Matěj72515002100000.470.13
89.DOBMálek Ondřej71680014700000.881.75
90.KLAProcházka David71612106300000.580.50
91.HKRNovotný Vojtěch6515200000001.200.00
92.STŘKopet Marek651112010500000.550.91
93.HOSPlohmer Jakub6511400201000000.431.43
94.JIHHerman Teodor6426200000001.000.00
95.HKRTvardák Michal6429002100000.670.22
96.GLARygel Prokop64210102100000.600.20
97.UNLPůža Jan64213108400000.460.62
98.PISChudomel Pavel6334000000001.500.00
99.KARFROJDA Matyáš6336006300001.001.00
100.HOSNocar Martin6337106300000.860.86
101.DOBZelenka Zdeněk6339108400000.670.89
102.DOBTruchlý Tomáš63310104200000.600.40
103.KOVVeselka Jan63313100000000.460.00
104.UNLČerný Jakub633130010500000.460.77
105.PISSládek Petr6243202100002.000.67
106.GLAJaroměřský Filip6244004200001.501.00
107.HKRMlázovský Robin6249104200000.670.44
108.STŘRejda Martin62412004200000.500.33
109.KOVOpolský Jakub6241300361301000.462.77
110.PCEBucek Adam61591014700000.671.56
111.PLZJonák Vilém615131012600000.460.92
112.KARNěmcová Kateřina61514008400000.430.57
113.KARKrálík Lukáš5414102100001.250.50
114.PISNovotný Matěj5415210000001.000.00
115.HOSNocar Ondřej5417002100000.710.29
116.STŘSláma Jakub541100012600000.501.20
117.PISSýkora Dominik54115106300000.330.40
118.PLZŠmídl Pavel5324100000001.250.00
119.HOSMacek Filip53261024202000.834.00
120.KLAZdrůbecký Václav5327004200000.710.57
121.UNLŘíha Petr53210100000000.500.00
122.KOVDiviš David53211000000000.450.00
123.WOLVlach Dominik532121014201000.421.17
124.CTRVodvárka Pavel53212116300000.420.50
125.HOSNovotný Luboš53213118400000.380.62
126.KLAJun Jaroslav52360057101110.839.50
127.PLZUlč Tomáš52371014700000.712.00
128.PCEMoravec Šimon5239012100000.560.22
129.JIHZbořil Maxmilián52312106300000.420.50
130.JIHHerman Hubert52313202100000.380.15
131.CTRKarlík Vojtěch523130122601000.381.69
132.PISŠuhaj Vojtěch5145102100001.000.40
133.STŘSvoboda Martin51470012600000.711.71
134.PLZKovařík Martin51490010500000.561.11
135.NOSBrada František514900221100000.562.44
136.DOBSloup Pavel514100010500000.501.00
137.HKRNovák Filip51410000000000.500.00
138.PLZRosič Ondřej51411002100000.450.18
139.HOSBrabec Lukáš50590033410100.563.67
140.PLZŠlechta Martin50512004200000.420.33
141.PISJanoušek David50512004200000.420.33
142.KLATománek Dominik505130066820200.385.08
143.KLABešťák Ondřej505140035510100.362.50
144.NOSHamouz Jiří44011018400000.360.73
145.HOSNěmeček Petr4316006300000.671.00
146.PISTrojan David4318016300000.500.75
147.KLAJavorský Martin43110002100000.400.20
148.NOSVojna Matyáš43113014200000.310.31
149.DOBPrincl Marek4223106300001.332.00
150.PCELangr Nikolas4225004200000.800.80
151.HKRRakovský Jakub4226100000000.670.00
152.HOSMazura Jonáš4227000000000.570.00
153.JIHKarásek Tomáš4228102100000.500.25
154.WOLMalý Vojtěch4229104200000.440.44
155.PCEToman Lukáš4229104200000.440.44
156.PCEKrištof Alan4229002100000.440.22
157.DOBMatoušek Jan42210102100000.400.20
158.GLADostál Jiří42211002100000.360.18
159.NOSŠneberk Jáchym422120035500010.332.92
160.STŘKopf Josef422130112600000.310.92
161.NOSVaňo Daniel42214102100000.290.14
162.GLAHájek David4136000000000.670.00
163.PCEAugustin Filip4137000000000.570.00
164.GLASchejbal Adam4138006300000.500.75
165.CTRKvasničková Petra41314102100000.290.14
166.PISBárta Aleš40411002100000.360.18
167.KLANěmec Filip404130010500000.310.77
168.UNLČelleňuk Dominik3308112100000.380.25
169.CTRPleskot Tomáš3301302821102200.236.31
170.KARKalus Martin3214106300000.751.50
171.KOVBarták Daniel3214100000000.750.00
172.KARPlánka Filip32171048402100.436.86
173.HKRKulhánek Matěj3217000000000.430.00
174.UNLHruška Michal3218000000000.380.00
175.KOVDvořák Rafael321120012101000.251.00
176.PLZGalla Michal3122000000001.500.00
177.PISProcházka Štěpán3124000000000.750.00
178.NOSde Fin Nicolas3129000000000.330.00
179.UNLJičínský Richard31211000000000.270.00
180.KOVVaňura David31212000000000.250.00
181.KOVVnuk Dalibor31212004200000.250.33
182.KARDzik Radek3121300381401000.232.92
183.PISHokr Matěj312130012600000.230.92
184.WOLPayer Marek31213006300000.230.46
185.NOSKučera Dominik3121410201000000.211.43
186.WOLVarga Jakub3031000841204100.308.40
187.KOVPovýšil Vojtěch303120012600000.251.00
188.HKRDlouhý Nikolas3031600321101000.192.00
189.HKRBolek Adam2203100000000.670.00
190.KOVPetřík Kryštof2204000000000.500.00
191.CTRČapek Filip2206004200000.330.67
192.PCEJaneček Martin2207004200000.290.57
193.DOBVaníček David22010000000000.200.00
194.WOLAlbrecht Patrik220110016800000.181.45
195.KLASvoboda Václav22011004200000.180.36
196.PCEPanchártek Michal220120010500000.170.83
197.JIHMareš Matěj22013002100000.150.15
198.DOBČech Daniel22013002100000.150.15
199.GLAKvapil Vítek2111000000002.000.00
200.PISTampier Jan2113100000000.670.00
201.PLZSalfický Tomáš2114100000000.500.00
202.KARFlax Jan2115004200000.400.80
203.JIHZbořil Ondřej2116000000000.330.00
204.HKRFlos Milan2116000000000.330.00
205.PISČadil Filip2117004200000.290.57
206.WOLDvořák Filip21180027100010.253.38
207.UNLKrejčí Adam21190037610100.224.11
208.HOSJindra David21110004200000.200.40
209.CTRValíček Martin21110000000000.200.00
210.HKRHruška Filip21110000000000.200.00
211.NOSKrál Vojtěch21111004200000.180.36
212.GLAWolf Daniel211110031310100.182.82
213.GLATisoň Marek211121014700000.171.17
214.JIHZeman David21112002100000.170.17
215.DOBKoželuh Štěpán211130016800000.151.23
216.DOBKaňák Nicholas2023002100000.670.67
217.WOLPsar Roman2024000000000.500.00
218.PCEMikulecký Jiří20260060011110.3310.00
219.KARMiksa Tomáš2026002100000.330.33
220.PCEGeisler Jakub2027000000000.290.00
221.STŘHrad Pavel2029008400000.220.89
222.WOLJaneček Ondřej202100037610100.203.70
223.UNLKastner Zbyšek20210000000000.200.00
224.PCETichý Patrik20210000000000.200.00
225.GLAHaniška Jan20211004200000.180.36
226.KOVŠteg Jakub2021200381401000.173.17
227.NOSHusák Zdeněk20212008400000.170.67
228.HOSMaťocha Karel20213000000000.150.00
229.HOSNěmec Jan20213002100000.150.15
230.STŘTintěra Tomáš20213008400000.150.62
231.STŘKalčík Jan202140012600000.140.86
232.HOSKořínek Šimon20214006300000.140.43
233.DOBRubner Marek1101000000001.000.00
234.PLZReiser Marek1102000000000.500.00
235.HOSSrp David1102002100000.501.00
236.UNLPopluhar Aleš1103000000000.330.00
237.GLANedorostek Michal1103102100000.330.67
238.PLZHýbl Tomáš1104002100000.250.50
239.GLAPůlpán Daniel1105006300000.201.20
240.WOLHlaváč Matěj1107004200000.140.57
241.NOSLinke František1109002100000.110.22
242.KLAKužel Václav1109008400000.110.89
243.PCEKouba Vít11011006300000.090.55
244.GLADoubrava Adam110111033410100.093.00
245.CTRZeman Lukáš11012008400000.080.67
246.HKRKubát Daniel11012006300000.080.50
247.HOSPajas Daniel11013000000000.080.00
248.PCETajovský Ondřej110150010500000.070.67
249.PLZPoláček Roman1011000000001.000.00
250.PLZFiala Jiří1011000000001.000.00
251.KARStrapáč Kristián1012000000000.500.00
252.CTRPirkl Oliver1012002100000.501.00
253.PCEKubišta Dominik1012000000000.500.00
254.HKRZaplatílek Petr1012000000000.500.00
255.KOVStejskal Lukáš1012000000000.500.00
256.UNLDeneš Adam1013000000000.330.00
257.KLAFrühauf Petr1013000000000.330.00
258.WOLSvoboda Radek1013004200000.331.33
259.KLAMaurer Patrik1015006300000.201.20
260.DOBUlrich Petr1015000000000.200.00
261.HKRBrádler Lukáš1015000000000.200.00
262.DOBPáv Karel1015000000000.200.00
263.CTRVostrčil Vojtěch1016002100000.170.33
264.PISHrnečková Monika1017000000000.140.00
265.HOSVaniš Daniel1017000000000.140.00
266.DOBBrtník Jan10180014201000.131.75
267.JIHFalta Tomáš10110002100000.100.20
268.CTRHyksa Marek10110000000000.100.00
269.UNLDivíšek Jan10111000000000.090.00
270.CTRVerner Jan101110016800000.091.45
271.UNLLandt Dominik10111000000000.090.00
272.CTRMačátová Kristýna10111000000000.090.00
273.KARPalová Tereza101120014700000.081.17
274.PLZJirka Zbyněk10113004200000.080.31
275.STŘRozhoňová Andrea10113000000000.080.00
276.WOLVeselý Radek101130014700000.081.08
277.NOSPešula Ondřej10114008400000.070.57
278.HOSŠtoural Václav10114002100000.070.14
279.UNLRechtorik Ondřej10115002100000.070.13
280.KARKorzeniowski Adam101150032602000.072.13
281.HKRAdámek Radek0001002100000.002.00
282.DOBČechura Michael0001000000000.000.00
283.KARProcházka Adam0001000000000.000.00
284.PISZelenka Lukáš0001000000000.000.00
285.DOBNeumaier Michal0001000000000.000.00
286.JIHKozel Roman0001000000000.000.00
287.KARHalouzka Matěj0001000000000.000.00
288.STŘSirový Jakub0001000000000.000.00
289.PCEŠkoloudík Václav0001000000000.000.00
290.PCEBitnar Jiří0001000000000.000.00
291.STŘMarek Štěpán0001000000000.000.00
292.KARCisariková Nikol0001000000000.000.00
293.KARPfeifer Dominik0001002100000.002.00
294.HKRŠedivý Dominik0002002100000.001.00
295.KARŠkorpíková Patricie0002000000000.000.00
296.KARČudek Miroslav0002006300000.003.00
297.STŘLokajíček Martin0002000000000.000.00
298.PCELicek Matyáš0002002100000.001.00
299.STŘVísner Miroslav0002002100000.001.00
300.JIHTomek Maximilian0002000000000.000.00
301.KARBáló Ladislav0002000000000.000.00
302.KOVSolar Ondřej0002000000000.000.00
303.PCEDoležal Viktor0002000000000.000.00
304.WOLVojtková Nikola0002000000000.000.00
305.NOSŠneberk Kryštof0002004200000.002.00
306.NOSKníže Adam0002000000000.000.00
307.STŘSyrový Jakub0002000000000.000.00
308.UNLRechtorik Tomáš0002000000000.000.00
309.HOSSedláček Otokar0003000000000.000.00
310.CTRHájek Radovan0003002100000.000.67
311.UNLŠkurla Jan0003002100000.000.67
312.DOBDuchek Tomáš0003000000000.000.00
313.DOBMalotín Matěj0003000000000.000.00
314.PLZKojzar Libor0003000000000.000.00
315.NOSVojna Šimon0003002100000.000.67
316.NOSMuškát Miloslav0003000000000.000.00
317.NOSHamouz Tomáš0003000000000.000.00
318.WOLSvoboda Dominik0003000000000.000.00
319.WOLCampisano Domenico0004004200000.001.00
320.HKRRejlová Lucie0004000000000.000.00
321.KARMokry Vojtěch0004002100000.000.50
322.NOSJirsa Lukáš0004000000000.000.00
323.DOBErhart Petr0004002100000.000.50
324.KLAHnátek Jakub0004002100000.000.50
325.CTRVencl Lukáš0004000000000.000.00
326.KARStanisz Petr0004000000000.000.00
327.KARFigura Daniel0004000000000.000.00
328.WOLSolčáni Roy0004000000000.000.00
329.CTRKříž Lukáš0004000000000.000.00
330.KLATor Michael0005002100000.000.40
331.WOLŠpiegl Vlastimil00050073901110.0014.60
332.PLZHoleček Jakub0005004200000.000.80
333.WOLBabka Jan0005002100000.000.40
334.HOSVoblikov Nikita0005000000000.000.00
335.HKRNovotný Lukáš0005000000000.000.00
336.PCEHolman Martin0005002100000.000.40
337.DOBHájek Marek0006002100000.000.33
338.JIHČára Lukáš0006000000000.000.00
339.KLAČejka Matěj0007002100000.000.29
340.KLAČerný Filip0007000000000.000.00
341.PLZHrubý David0007002100000.000.29
342.PLZŠuhaj Matěj0007000000000.000.00
343.DOBBrtník Jiří0007002100000.000.29
344.DOBMužík Tomáš00070029210100.004.14
345.UNLJalovecký Ondřej0007000000000.000.00
346.HKRBaše Filip0008000000000.000.00
347.NOSSvoboda Kryštof0009008400000.000.89
348.NOSSkalický Marek0009000000000.000.00
349.CTRSvoboda Pavel0009000000000.000.00
350.PCEHabětínek Filip0009000000000.000.00
351.PLZSamec Michal0009000000000.000.00
352.WOLUrik Josef00090010500000.001.11
353.UNLKerner Jakub00010004200000.000.40
354.KLAPaták Dominik00010004200000.000.40
355.DOBHrubý Michal00010002100000.000.20
356.KARMayer Lukáš0001000451010100.004.50
357.CTRBřeň David00010000000000.000.00
358.KOVŠteg Vojtěch00010004200000.000.40
359.GLAJakub Jílek00011008400000.000.73
360.JIHRůžička David00011002100000.000.18
361.KOVKužela Tomáš00011002100000.000.18
362.KOVHejma Vojtěch000110028901000.002.55
363.KOVDub Denis00011000000000.000.00
364.PCEHabětínek Martin00011000000000.000.00
365.PLZRovaš František00011002100000.000.18
366.WOLToth Jakub00011000000000.000.00
367.HKRVaněk Jiří00012002100000.000.17
368.NOSDrechsler Michael00012002100000.000.17
369.GLAKubalík Alois00012000000000.000.00
370.NOSFrolík Vojtěch00012000000000.000.00
371.KLAKamenský Tomáš00012002100000.000.17
372.KLAMerta David00012000000000.000.00
373.JIHKošťál Martin00013000000000.000.00
374.KARParastatidis Alex00013000000000.000.00
375.WOLHoll Ondřej0001300451010100.003.46
376.PCEForšt Pavel00013000000000.000.00
377.STŘKořínek Josef00014002100000.000.14
378.CTROrlich Jan00014006300000.000.43
379.STŘŠůcha Daniel00014004200000.000.29
380.PISČapek Vít00015002100000.000.13

Poslední aktualizace: 2017-12-14 15:28:00, Jan Fedák