HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 6 (0:3,0:1,0:2)
SO 07.04.2018 | 18:00
14 : 0 (4:0,7:0,3:0)
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 9 (0:2,0:2,0:5)
SO 07.04.2018 | 10:00
0 : 2 (0:0,0:1,0:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
16 : 2 (7:0,6:1,3:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
6 : 0 (3:0,1:0,2:0)
SO 07.04.2018 | 14:00
2 : 5 (1:2,0:2,1:1)
PÁ 06.04.2018 | 18:30
4 : 5 ss (2:0,1:1,1:3-0:1)
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 22.04.2018 | 12:00
1 : 5 (0:1,0:1,1:3)
NE 22.04.2018 | 12:00
10 : 0 (5:0,2:0,3:0)
NE 22.04.2018 | 12:00
0 : 6 (0:2,0:2,0:2)
SO 21.04.2018 | 12:00
16 : 0 (7:0,4:0,5:0)
Nejbližší utkání - Neděle 29.04.2018
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | TJ Sršni Svitavy-HBC Enviform Třinec
» 13:00 | HBK Kyjov-HBC Malenovice
RS - STARŠÍ žÁCI
NE 22.04.2018 | 11:00
4 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 13:15
3 : 4 ss (0:0,0:0,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 10:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 11:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
» 12:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 13:15 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 15.04.2018 | 09:00
0 : 16 (0:7,0:9,0:0)
NE 15.04.2018 | 12:00
7 : 1 (3:0,4:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 15:00
17 : 1 (9:1,8:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 10:00
0 : 3 (0:2,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 13:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 14:00
1 : 2 (1:1,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 11:00
1 : 2 ss (0:0,1:1,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Úterý 08.05.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná
» 14:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 08.04.2018 | 10:00
7 : 3 (5:2,2:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:00
1 : 3 (1:3,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:20
1 : 5 (0:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:40
0 : 2 (0:0,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
2 : 0 (2:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
5 : 4 (1:2,4:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:20
6 : 2 (3:1,3:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
11 : 0 (6:0,5:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
3 : 5 (2:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
2 : 4 (2:4,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
4 : 7 (2:4,2:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
1 : 9 (0:6,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:40
6 : 1 (4:1,2:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
6 : 2 (3:0,3:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
1 : 4 (0:2,1:2,0:0)
Nejbližší utkání - Úterý 01.05.2018
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:20 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 10:40 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 10:40 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | SHC Opava "červení"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-SHC Opava "bílí"
» 11:40 | HBC Malenovice-SHC Opava "červení"
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:20 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"

Základní část

Statistiky hráčů

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.HOSČejka Jan542529196412600002.840.63
2.PLZVobruba Jakub48192919414200002.530.21
3.HKRČerný Daniel42192320124200002.100.20
4.PLZVotípka Matěj412615204212600002.050.60
5.HKRŠimůnek Josef402416148034201102.862.43
6.CTRŘehák Dominik3721162221301500001.681.36
7.PLZHurt Richard371423193131310101.951.63
8.PISRychlík Miroslav36251121102321600001.711.52
9.PLZLokajíček Vít351916201022601001.751.10
10.KARStromko Jan3512232112241200001.671.14
11.HOSVaniš Jiří341519151112600002.270.80
12.PLZMajer Tomáš3182318108400001.720.44
13.KLADůras Štěpán3017131950591710101.583.11
14.KLAKamenář Vít301020212014700001.430.67
15.HOSZyta Marek29181120302100001.450.10
16.KARČapka Daniel29171222508400001.320.36
17.PLZDrož Adam2915141610201000001.811.25
18.UNLTomáš Jiří29101922208400001.320.36
19.HKRFiedler Daniel271017192110500001.420.53
20.KLAProcházka Jaroslav261610113314201002.361.27
21.GLATadeáš Rygel26131318228400001.440.44
22.CTRFaltejsek Lukáš26917203042601101.302.10
23.PCEBlažek Miroslav25169214122601001.191.05
24.KLAHudec Matěj251213172051801011.473.00
25.PCEStrouhal Jan25101513200000001.920.00
26.PLZUlč David241113185114700001.330.78
27.HKRFanderlík Vítek24717142012600001.710.86
28.UNLStupka Martin2314922510000001.050.00
29.UNLČejka Ondřej2310132210221100001.051.00
30.HKRRakovský Martin239142120341700001.101.62
31.KARNovák Ondřej237162111551011101.102.62
32.PISDuchoň Ondřej221111196064710111.163.37
33.KLAMalina Marcel2115614516300001.500.43
34.HKRHlaváček Tomáš21912191031310101.111.63
35.PISŠimůnek Vít209111910341700001.051.79
36.CTRSmutný Zdeněk20713220112600000.910.55
37.PISMalecha Matyáš20614162010500001.250.63
38.KLAPatera Daniel1912719104200001.000.21
39.KARKamenský Vojtěch1912720316300000.950.30
40.HKRBartoš David18612191014700000.950.74
41.PLZBočan Petr18414160038900101.132.38
42.UNLGiesel Tomáš17611210010500000.810.48
43.DOBŠlehofer Ondřej17512181010500000.940.56
44.JIHKoch Jakub151051910581902000.793.05
45.DOBTruchlý Tomáš159617208400000.880.47
46.UNLRop Radek15961900441202000.792.32
47.KOVMatoušek Ondřej15871611301001000.941.88
48.PCEKvapil Jakub158717216300000.880.35
49.KOVSvoboda Petr1587191122601000.791.16
50.PCEZajíček Tomáš1569120016301001.251.33
51.PISNeruda Martin15510142127110101.071.93
52.KOVKyclt Jonáš15510173016800000.880.94
53.PISDaněk Jiří1551020004200000.750.20
54.KOVŠkolud Vojtěch155102120221100000.711.05
55.JIHHerman Teodor1411313304200001.080.31
56.PISPechlát Václav14868200000001.750.00
57.KLAZdrůbecký Václav148614028400001.000.57
58.STŘBárta Václav1486191116800000.740.84
59.KOVPátek Jaroslav1477202024701000.701.20
60.PCEZeman Tomáš14688002100001.750.25
61.GLASchejbal Adam146815308400000.930.53
62.JIHHlavatý Tomáš1441012104200001.170.33
63.PLZŠtípek David14311210012600000.670.57
64.PCEBucek Jiří138510202100001.300.20
65.HOSJachek Dominik136718010000000.720.00
66.DOBMálek Ondřej13310152014700000.870.93
67.KLAProcházka David13310191022601000.681.16
68.HOSKubeš Ondřej133102110221100000.621.05
69.DOBHůrka Daniel12841911201000000.631.05
70.PLZSvoboda Ladislav1275170118401000.711.06
71.HKRČech Vladimír1266172010500000.710.59
72.HOSZámečník Dominik126620002100000.600.10
73.UNLDörner Sebastian123912104200001.000.33
74.KLABešťák Ondřej121112100701020200.573.33
75.PCEKrištof Alan117415004200000.730.27
76.KOVOpolský Jakub11652200461801000.502.09
77.STŘMráček Tomáš115681020501001.382.50
78.PCERichter David115620204200000.550.20
79.PCEDeml Richard115621108400000.520.38
80.PCEŠimek Jakub113819102100000.580.11
81.HKRZeman Viktor11291700451010100.652.65
82.KOVŠimon Pavel106480141810101.255.13
83.STŘBáča Richard10649104200001.110.44
84.HOSPlohmer Jakub10642100221100000.481.05
85.WOLVlach Dominik1064211030502000.481.43
86.PCENovák Martin105520000000000.500.00
87.KLAKohout Marek1046120010500000.830.83
88.KARFROJDA Matyáš1037110010500000.910.91
89.UNLBartoš Tadeáš10371710321101000.591.88
90.HOSNovotný Luboš10372111281400000.481.33
91.PISŠuhaj Vojtěch10289102100001.110.22
92.PLZŠlechta Martin101919006300000.530.32
93.KLAProkop Jan100106008400001.671.33
94.DOBMatoušek Jan96314206300000.640.43
95.CTRKarlík Vojtěch963181228901000.501.56
96.KLAStříbrný Josef95416004200000.560.25
97.GLARygel Prokop95417102100000.530.12
98.UNLPůža Jan954191014700000.470.74
99.KOVVeselka Jan95422202100000.410.09
100.PISSládek Petr9456202100001.500.33
101.DOBZelenka Zdeněk945161010500000.560.63
102.STŘSláma Ondřej9451821761802100.504.22
103.UNLHaluza Lukáš927161041810100.562.56
104.JIHZbořil Maxmilián927191012600000.470.63
105.UNLSedláček Matěj92722006300000.410.27
106.HKRTvardák Michal85311004200000.730.36
107.HOSNocar Ondřej853141012600000.570.86
108.KARWrobel Jakub85316006300000.500.38
109.PISChudomel Pavel8446002100001.330.33
110.HKRMlázovský Robin83514104200000.570.29
111.PLZUlč Tomáš8351410301001000.572.14
112.WOLVarga Jakub83515001042204100.536.93
113.UNLHanzlík Vojtěch835200016301000.400.80
114.DOBSloup Pavel826110010500000.730.91
115.PISJanoušek David80817004200000.470.24
116.KLATománek Dominik8082000881421200.404.40
117.NOSHamouz Jiří770150112600000.470.80
118.HKRNovotný Vojtěch7617200000001.000.00
119.GLADostál Jiří75219006300000.370.32
120.HOSLhota Tomáš7437200000001.000.00
121.PCELangr Nikolas7438108400000.881.00
122.KARKalus Martin74391044701100.784.89
123.GLATisoň Marek743162016800000.441.00
124.PISSýkora Dominik743191012600000.370.63
125.DOBMužík Radek7343100000002.330.00
126.HKRBogdány Vojtěch7347118400001.001.14
127.HKRNovák Filip73415000000000.470.00
128.HOSLhota Lukáš7255000000001.400.00
129.STŘŠilhán Adam7256004200001.170.67
130.GLAKarásek Tomáš725100016301000.701.60
131.PCEMoravec Šimon72512016300000.580.50
132.HOSDušák Daniel72522000000000.320.00
133.KARNěmcová Kateřina71617008400000.410.47
134.PLZJonák Vilém716171016800000.410.94
135.PISTrojan David6519016300000.670.67
136.STŘKopet Marek651152012600000.400.80
137.KARKrálík Lukáš6426104200001.000.67
138.HOSNěmeček Petr64212006300000.500.50
139.CTRVodvárka Pavel64214216300000.430.43
140.KOVDiviš David64220000000000.300.00
141.HOSNocar Martin6337106300000.860.86
142.HOSMacek Filip63381024202000.753.00
143.KARPlánka Filip633121150502100.504.17
144.UNLČerný Jakub633130010500000.460.77
145.UNLŘíha Petr63313102100000.460.15
146.PISHokr Matěj633180026801000.331.44
147.GLAJaroměřský Filip6244004200001.501.00
148.KLABrada František6246104200001.000.67
149.PLZRosič Ondřej62417004200000.350.24
150.STŘRejda Martin62418004200000.330.22
151.KLAKamenský Tomáš62419002100000.320.11
152.NOSKučera Dominik6241910341700000.321.79
153.PLZHýbl Tomáš6159002100000.670.22
154.PCEBucek Adam615101014700000.601.40
155.PCEAugustin Filip61511002100000.550.18
156.PLZKovařík Martin615160014700000.380.88
157.PISNovotný Matěj5418210000000.630.00
158.PCEJaneček Martin54110006300000.500.60
159.STŘSláma Jakub541140012600000.360.86
160.PLZŠmídl Pavel5324100000001.250.00
161.HKRRakovský Jakub5328110000000.630.00
162.KLASvoboda Václav53215004200000.330.27
163.STŘKopf Josef532180112600000.280.67
164.JIHMareš Matěj53219104200000.260.21
165.HOSPajas Daniel53219000000000.260.00
166.GLAWolf Daniel532190035510100.261.84
167.KOVVaňura David53221004200000.240.19
168.KLAJun Jaroslav52360057101110.839.50
169.PISProcházka Štěpán5236000000000.830.00
170.PISTampier Jan5237102100000.710.29
171.PISČadil Filip52312004200000.420.33
172.JIHHerman Hubert52316202100000.310.13
173.HKRDlouhý Nikolas5231900321101000.261.68
174.NOSVaňo Daniel52319102100000.260.11
175.WOLPayer Marek52322008400000.230.36
176.PISŠtěpánek Jiří5146000000000.830.00
177.NOSBrada František514900221100000.562.44
178.STŘSvoboda Martin514100014700000.501.40
179.KARDzik Radek5142000421601000.252.10
180.HOSBrabec Lukáš50590033410100.563.67
181.PISBárta Aleš50512004200000.420.33
182.KLANěmec Filip505190010500000.260.53
183.HOSVosátka Josef4311010000004.000.00
184.UNLŠkurla Jan43110104200000.400.40
185.KLAJavorský Martin43110002100000.400.20
186.DOBVaníček David43111100000000.360.00
187.NOSVojna Matyáš43117018400000.240.47
188.CTRPleskot Tomáš43119021001503200.215.26
189.DOBPrincl Marek4223106300001.332.00
190.HOSMazura Jonáš4227000000000.570.00
191.KARStrapáč Kristián4229000000000.440.00
192.KARBáló Ladislav4229002100000.440.22
193.PCEToman Lukáš42210104200000.400.40
194.JIHKarásek Tomáš42210104200000.400.40
195.CTRVostrčil Vojtěch42210006300000.400.60
196.UNLKrejčí Adam422120041810100.333.42
197.KARFlax Jan42212106300000.330.50
198.UNLHruška Michal42213002100000.310.15
199.HOSVaniš Daniel42214100000000.290.00
200.NOSŠneberk Jáchym422140043900010.293.07
201.KOVDvořák Rafael422150014201000.270.93
202.WOLMalý Vojtěch42216104200000.250.25
203.PCEKouba Vít42217008400000.240.47
204.DOBKaňák Nicholas4134002100001.000.50
205.KOVStejskal Lukáš4136100000000.670.00
206.GLAHájek David4136000000000.670.00
207.PCEGeisler Jakub41310000000000.400.00
208.KOVVnuk Dalibor41315004200000.270.27
209.UNLJičínský Richard41316004200000.250.25
210.WOLJaneček Ondřej413160039710100.252.44
211.JIHZeman David41318004200000.220.22
212.CTRVerner Jan4131800201000000.221.11
213.CTRKvasničková Petra41320102100000.200.10
214.DOBPáv Karel4049008400000.440.89
215.HOSMaťocha Karel40420000000000.200.00
216.KOVPovýšil Vojtěch4042100261300000.191.24
217.UNLČelleňuk Dominik33010112100000.300.20
218.WOLHlaváč Matěj33014104200000.210.29
219.DOBČech Daniel33020008400000.150.40
220.KOVBarták Daniel3214100000000.750.00
221.UNLPopluhar Aleš3217000000000.430.00
222.HKRKulhánek Matěj3218000000000.380.00
223.CTRČapek Filip3219006300000.330.67
224.PLZGalla Michal3122000000001.500.00
225.NOSde Fin Nicolas31212000000000.250.00
226.NOSKrál Vojtěch31214008400000.210.57
227.CTRHyksa Marek31218000000000.170.00
228.UNLRechtorik Ondřej312211010500000.140.48
229.UNLKastner Zbyšek30316002100000.190.13
230.HOSNěmec Jan30319002100000.160.11
231.KARKorzeniowski Adam3032200421102000.141.91
232.WOLVeselý Radek3032200241200000.141.09
233.HOSKořínek Šimon30322006300000.140.27
234.HOSKucharčík Samuel2202000000001.000.00
235.HKRBolek Adam2203100000000.670.00
236.KOVPetřík Kryštof2204000000000.500.00
237.UNLRychtář Jan2206004200000.330.67
238.GLANedorostek Michal2209202100000.220.22
239.NOSLinke František22010104200000.200.40
240.PCEPanchártek Michal220120010500000.170.83
241.WOLAlbrecht Patrik2201800531410100.112.94
242.GLAKvapil Vítek2111000000002.000.00
243.DOBNeumaier Michal2115002100000.400.40
244.CTRHájek Radovan2116002100000.330.33
245.HKRBrádler Lukáš2118000000000.250.00
246.HKRFlos Milan2119002100000.220.22
247.PLZSalfický Tomáš2119100000000.220.00
248.JIHZbořil Ondřej2119000000000.220.00
249.WOLDvořák Filip21190029200010.223.22
250.DOBBrtník Jan211100014201000.201.40
251.HOSJindra David21110004200000.200.40
252.HKRHruška Filip21111000000000.180.00
253.WOLUrik Josef211161026801000.131.63
254.CTRValíček Martin21117002100000.120.12
255.DOBKoželuh Štěpán2111900201000000.111.05
256.NOSPešula Ondřej21119108400000.110.42
257.PCEKubišta Dominik2023000000000.670.00
258.CTRVencl Lukáš2025000000000.400.00
259.KOVGnusin Egor2026006300000.331.00
260.KARMiksa Tomáš2026002100000.330.33
261.WOLPsar Roman2028002100000.250.25
262.PCEMikulecký Jiří202120062111110.175.17
263.PCETichý Patrik20213000000000.150.00
264.STŘHrad Pavel202140026801000.141.86
265.GLAHaniška Jan202160014700000.130.88
266.GLAJakub Jílek202170010500000.120.59
267.NOSHusák Zdeněk202170010500000.120.59
268.STŘTintěra Tomáš202170010500000.120.59
269.STŘKalčík Jan202190016800000.110.84
270.HOSŠtoural Václav20221004200000.100.19
271.KOVŠteg Jakub2022100502001000.102.38
272.DOBRubner Marek1101000000001.000.00
273.PLZReiser Marek1103000000000.330.00
274.GLAPůlpán Daniel1105006300000.201.20
275.HOSSrp David1106006300000.171.00
276.KARČudek Miroslav1107008400000.141.14
277.DOBDuchek Tomáš1108002100000.130.25
278.KLAKužel Václav1109008400000.110.89
279.HKRKubát Daniel11015006300000.070.40
280.CTRZeman Lukáš110150010500000.070.67
281.GLADoubrava Adam110191043910100.052.26
282.JIHKošťál Martin11020002100000.050.10
283.PCETajovský Ondřej110210010500000.050.48
284.PLZFiala Jiří1011000000001.000.00
285.PLZChramosta Tomáš1011002100001.002.00
286.HKRZaplatílek Petr1012000000000.500.00
287.PLZPoláček Roman1012000000000.500.00
288.UNLDeneš Adam1013000000000.330.00
289.KLAFrühauf Petr1013000000000.330.00
290.HKRČerný Lukáš1013000000000.330.00
291.KOVKafka Filip1013000000000.330.00
292.NOSKot Matyáš1013002100000.330.67
293.CTRPirkl Oliver10140031310100.257.75
294.HOSSedláček Otokar1014000000000.250.00
295.WOLCampisano Domenico1015006300000.201.20
296.KLAMaurer Patrik1015006300000.201.20
297.DOBUlrich Petr1015000000000.200.00
298.CTRKříž Lukáš1016002100000.170.33
299.PISHrnečková Monika1017000000000.140.00
300.WOLSvoboda Radek10180010500000.131.25
301.JIHTomek Maximilian1019000000000.110.00
302.UNLDivíšek Jan10111000000000.090.00
303.NOSSvoboda Kryštof101130014700000.081.08
304.JIHFalta Tomáš10113002100000.080.15
305.WOLBabka Jan101130010500000.080.77
306.JIHRůžička David10114006300000.070.43
307.CTRMačátová Kristýna10115002100000.070.13
308.KLAPaták Dominik10116004200000.060.25
309.UNLLandt Dominik10117000000000.060.00
310.STŘRozhoňová Andrea10117000000000.060.00
311.KARPalová Tereza101190018900000.050.95
312.CTROrlich Jan10119008400000.050.42
313.KOVDub Denis10120000000000.050.00
314.PLZJirka Zbyněk10120006300000.050.30
315.PISZelenka Lukáš0001000000000.000.00
316.PCEHnát Radim0001000000000.000.00
317.KOVNěmeček Petr0001000000000.000.00
318.KARCisariková Nikol0001000000000.000.00
319.PLZProcháska Matěj0001002100000.002.00
320.STŘMarek Štěpán0001000000000.000.00
321.KOVJirsa Lukáš0001000000000.000.00
322.PLZŠilhán Adam0001000000000.000.00
323.WOLPaldrman Václav0001002100000.002.00
324.DOBČechura Michael0001000000000.000.00
325.UNLBelica Lukáš0001000000000.000.00
326.KARSeroiszková Klára0001000000000.000.00
327.JIHKozel Roman0001000000000.000.00
328.PCEKopřiva Vojtěch0001000000000.000.00
329.DOBChvojka Patrik0001000000000.000.00
330.KARPfeifer Dominik0001002100000.002.00
331.PCEJedlička Tomáš0001000000000.000.00
332.HKRAdámek Radek0001002100000.002.00
333.NOSŠneberk Kryštof0002004200000.002.00
334.KLAProcházka Viktor0002002100000.001.00
335.KLATicháček Jiří0002000000000.000.00
336.STŘLokajíček Martin0002000000000.000.00
337.KLAGabriška Ondřej0002000000000.000.00
338.STŘVísner Miroslav0002002100000.001.00
339.KARProcházka Adam0002000000000.000.00
340.HKRKutnar Patryk0002000000000.000.00
341.PCEDoležal Viktor0002000000000.000.00
342.PCELicek Matyáš0002002100000.001.00
343.WOLVojtková Nikola0002000000000.000.00
344.PCEŠkoloudík Václav0002000000000.000.00
345.NOSKníže Adam0002000000000.000.00
346.UNLNavarra Radim0002000000000.000.00
347.HKRŠedivý Dominik0003002100000.000.67
348.NOSMuškát Miloslav0003000000000.000.00
349.PCEBitnar Jiří0003000000000.000.00
350.WOLSvoboda Dominik0003000000000.000.00
351.STŘSládek Radek0003000000000.000.00
352.PLZKojzar Libor0003002100000.000.67
353.UNLZeman Vojtěch0003002100000.000.67
354.GLAHanák Petr0003002100000.000.67
355.KARŠkorpíková Patricie0003000000000.000.00
356.KARHalouzka Matěj0003000000000.000.00
357.KARStanisz Petr0004000000000.000.00
358.STŘSirový Jakub0004000000000.000.00
359.NOSVojna Šimon0004002100000.000.50
360.PLZHoleček Jakub0005004200000.000.80
361.NOSJirsa Lukáš0005000000000.000.00
362.WOLŠpiegl Vlastimil00050073901110.0014.60
363.HOSVoblikov Nikita0005000000000.000.00
364.NOSHamouz Tomáš0005000000000.000.00
365.DOBErhart Petr0005004200000.000.80
366.DOBMalotín Matěj0005000000000.000.00
367.STŘSyrový Jakub0005000000000.000.00
368.PCEHolman Martin0005002100000.000.40
369.UNLRechtorik Tomáš0006000000000.000.00
370.HKRRejlová Lucie0006000000000.000.00
371.KARFigura Daniel0006000000000.000.00
372.WOLSolčáni Roy0007000000000.000.00
373.UNLJalovecký Ondřej0007000000000.000.00
374.KLATor Michael0007002100000.000.29
375.KLAČejka Matěj0008002100000.000.25
376.KOVSolar Ondřej0008002100000.000.25
377.KLAČerný Filip0008000000000.000.00
378.HKRNovotný Lukáš0009000000000.000.00
379.DOBMužík Tomáš00090029210100.003.22
380.KARMokry Vojtěch0009004200000.000.44
381.KLAHnátek Jakub0009002100000.000.22
382.PLZŠuhaj Matěj0009000000000.000.00
383.DOBBrtník Jiří0009002100000.000.22
384.PCEHabětínek Filip0009000000000.000.00
385.UNLKerner Jakub00010004200000.000.40
386.KARMayer Lukáš0001000451010100.004.50
387.HKRBaše Filip00010000000000.000.00
388.DOBHájek Marek00012004200000.000.33
389.NOSSkalický Marek00012000000000.000.00
390.PLZSamec Michal00012002100000.000.17
391.JIHČára Lukáš00013000000000.000.00
392.DOBHrubý Michal00013002100000.000.15
393.CTRSvoboda Pavel00013000000000.000.00
394.PCEHabětínek Martin00014000000000.000.00
395.CTRBřeň David00014000000000.000.00
396.PLZHrubý David00014002100000.000.14
397.NOSFrolík Vojtěch00014000000000.000.00
398.KOVŠteg Vojtěch00015004200000.000.27
399.PLZRovaš František00015002100000.000.13
400.HKRVaněk Jiří00016002100000.000.13
401.KOVHejma Vojtěch0001600321101000.002.00
402.NOSDrechsler Michael00016002100000.000.13
403.KARParastatidis Alex00017000000000.000.00
404.WOLToth Jakub00017000000000.000.00
405.STŘKořínek Josef00018002100000.000.11
406.PCEForšt Pavel00018000000000.000.00
407.KLAMerta David000190025010100.001.32
408.STŘŠůcha Daniel00020006300000.000.30
409.GLAKubalík Alois00020000000000.000.00
410.KOVKužela Tomáš00020002100000.000.10
411.WOLHoll Ondřej0002100511310100.002.43
412.PISČapek Vít00021002100000.000.10

Poslední aktualizace: 2018-04-21 00:23:58, Automat IS2