HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 6 (0:3,0:1,0:2)
SO 07.04.2018 | 18:00
14 : 0 (4:0,7:0,3:0)
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 9 (0:2,0:2,0:5)
SO 07.04.2018 | 10:00
0 : 2 (0:0,0:1,0:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
16 : 2 (7:0,6:1,3:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
6 : 0 (3:0,1:0,2:0)
SO 07.04.2018 | 14:00
2 : 5 (1:2,0:2,1:1)
PÁ 06.04.2018 | 18:30
4 : 5 ss (2:0,1:1,1:3-0:1)
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 22.04.2018 | 12:00
1 : 5 (0:1,0:1,1:3)
NE 22.04.2018 | 12:00
10 : 0 (5:0,2:0,3:0)
NE 22.04.2018 | 12:00
0 : 6 (0:2,0:2,0:2)
SO 21.04.2018 | 12:00
16 : 0 (7:0,4:0,5:0)
Nejbližší utkání - Neděle 29.04.2018
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | TJ Sršni Svitavy-HBC Enviform Třinec
» 13:00 | HBK Kyjov-HBC Malenovice
RS - STARŠÍ žÁCI
NE 22.04.2018 | 11:00
4 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 13:15
3 : 4 ss (0:0,0:0,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 10:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 11:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
» 12:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 13:15 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 15.04.2018 | 09:00
0 : 16 (0:7,0:9,0:0)
NE 15.04.2018 | 12:00
7 : 1 (3:0,4:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 15:00
17 : 1 (9:1,8:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 10:00
0 : 3 (0:2,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 13:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 14:00
1 : 2 (1:1,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 11:00
1 : 2 ss (0:0,1:1,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Úterý 08.05.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná
» 14:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 08.04.2018 | 10:00
7 : 3 (5:2,2:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:00
1 : 3 (1:3,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:20
1 : 5 (0:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:40
0 : 2 (0:0,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
2 : 0 (2:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
5 : 4 (1:2,4:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:20
6 : 2 (3:1,3:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
11 : 0 (6:0,5:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
3 : 5 (2:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
2 : 4 (2:4,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
4 : 7 (2:4,2:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
1 : 9 (0:6,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:40
6 : 1 (4:1,2:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
6 : 2 (3:0,3:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
1 : 4 (0:2,1:2,0:0)
Nejbližší utkání - Úterý 01.05.2018
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:20 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 10:40 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 10:40 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | SHC Opava "červení"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-SHC Opava "bílí"
» 11:40 | HBC Malenovice-SHC Opava "červení"
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:20 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"

Základní část

Statistiky hráčů - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.UNLTomáš Jiří29101922208400001.320.36
2.UNLStupka Martin2314922510000001.050.00
3.UNLČejka Ondřej2310132210221100001.051.00
4.UNLGiesel Tomáš17611210010500000.810.48
5.UNLRop Radek15961900441202000.792.32
6.UNLDörner Sebastian123912104200001.000.33
7.UNLBartoš Tadeáš10371710321101000.591.88
8.UNLPůža Jan954191014700000.470.74
9.UNLHaluza Lukáš927161041810100.562.56
10.UNLSedláček Matěj92722006300000.410.27
11.UNLHanzlík Vojtěch835200016301000.400.80
12.UNLŘíha Petr63313102100000.460.15
13.UNLČerný Jakub633130010500000.460.77
14.UNLŠkurla Jan43110104200000.400.40
15.UNLKrejčí Adam422120041810100.333.42
16.UNLHruška Michal42213002100000.310.15
17.UNLJičínský Richard41316004200000.250.25
18.UNLČelleňuk Dominik33010112100000.300.20
19.UNLPopluhar Aleš3217000000000.430.00
20.UNLRechtorik Ondřej312211010500000.140.48
21.UNLKastner Zbyšek30316002100000.190.13
22.UNLRychtář Jan2206004200000.330.67
23.UNLDeneš Adam1013000000000.330.00
24.UNLDivíšek Jan10111000000000.090.00
25.UNLLandt Dominik10117000000000.060.00
26.UNLBelica Lukáš0001000000000.000.00
27.UNLNavarra Radim0002000000000.000.00
28.UNLZeman Vojtěch0003002100000.000.67
29.UNLRechtorik Tomáš0006000000000.000.00
30.UNLJalovecký Ondřej0007000000000.000.00
31.UNLKerner Jakub00010004200000.000.40

Poslední aktualizace: 2018-04-21 00:23:58, Automat IS2

Základní část

Statistiky brankářů - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLLandt Dominik1.881776332435490.9677.07

Brankáři mimo pořadí - odchytáno méně než 40% utkání týmu

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLČejka Ondřej0.00137007100.003.74
2.UNLRechtorik Tomáš0.001450114100.004.55
3.UNLRychtář Jan0.001450131100.004.55
4.UNLJalovecký Ondřej0.75499313691.6710.00

Poslední aktualizace: 2018-04-21 00:23:58, Automat IS2

Základní část

Evidence VT - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.UNLBartoš Tadeáš41121021.10.2017
2.UNLHaluza Lukáš4189524.03.2018
 UNLHaluza Lukáš4189OK24.03.2018
3.UNLHanzlík Vojtěch41771025.11.2017
4.UNLKrejčí Adam4144504.11.2017
 UNLKrejčí Adam4144OK04.11.2017
5.UNLRop Radek40261014.10.2017
 UNLRop Radek40181011.03.2018

Poslední aktualizace: 2018-04-21 00:23:58, Automat IS2