HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 13:00
4 : 2 (2:0,2:2,0:0)
NE 03.12.2017 | 11:00
7 : 1 (3:0,2:0,2:1)
NE 03.12.2017 | 10:00
4 : 3 ss (1:0,0:2,2:1-1:0)
SO 02.12.2017 | 11:30
3 : 2 (0:0,1:1,2:1)
SO 02.12.2017 | 10:00
0 : 6 (0:0,0:3,0:3)
SO 02.12.2017 | 11:00
13 : 0 (4:0,3:0,6:0)
SO 02.12.2017 | 16:00
1 : 3 (0:0,1:1,0:2)
PÁ 01.12.2017 | 20:00
4 : 0 (2:0,1:0,1:0)
Nejbližší utkání - Pátek 23.02.2018
» 18:00 | TJ Snack Dobřany-HC Buldoci Stříbro
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 11:00
1 : 4 (0:0,0:2,1:2)
NE 03.12.2017 | 11:30
2 : 4 (1:0,0:2,1:2)
Nejbližší utkání - Neděle 25.02.2018
» 11:00 | HBC Enviform Třinec-HBC Malenovice
» 11:30 | HBK Bulldogs Brno-TJ Sršni Svitavy
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Kyjov
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 25.11.2017 | 11:00
7 : 4 (1:2,4:1,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
6 : 3 (2:1,1:1,3:1)
SO 25.11.2017 | 10:00
1 : 8 (1:2,0:4,0:2)
SO 25.11.2017 | 12:15
0 : 11 (0:1,0:4,0:6)
SO 25.11.2017 | 11:00
6 : 3 (2:0,2:2,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
0 : 4 (0:1,0:2,0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 03.03.2018
» 10:00 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 11:00 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 11:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 13:15 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 13:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 11:30
0 : 5 (0:4,0:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 08:30
9 : 2 (3:1,6:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:00
2 : 8 (0:3,2:5,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:45
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 09:15
17 : 0 (5:0,12:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 10.03.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 12:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 14:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 26.11.2017 | 10:00
0 : 7 (0:3,0:4,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:00
4 : 0 (2:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:20
11 : 0 (4:0,7:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 6 (0:5,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 4 (0:3,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:00
14 : 0 (8:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
4 : 1 (1:1,3:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
7 : 2 (5:0,2:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:40
3 : 0 (1:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
4 : 3 (1:2,3:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
0 : 4 (0:2,0:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:20
5 : 1 (1:0,4:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
0 : 14 (0:9,0:5,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
6 : 0 (4:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:00
12 : 0 (6:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 4 ss (2:1,1:2,0:0-0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 0 (2:0,1:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:40
2 : 1 (0:0,2:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
2 : 4 (0:1,2:3,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:20
0 : 12 (0:4,0:8,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 08.04.2018
» 10:00 | SHC Opava "červení"-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 10:20 | SHC Opava "bílí"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HbK Karviná
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 12:20 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 12:20 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:40 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBC Malenovice-SHC Opava "bílí"
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná

Základní část

Statistiky hráčů - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.UNLTomáš Jiří1871115106300001.200.40
2.UNLRop Radek1385130026801001.002.00
3.UNLGiesel Tomáš135814008400000.930.57
4.UNLČejka Ondřej1266151018900000.801.20
5.UNLStupka Martin125715200000000.800.00
6.UNLDörner Sebastian11388102100001.380.25
7.UNLBartoš Tadeáš1037151028901000.671.87
8.UNLHanzlík Vojtěch835140016301000.571.14
9.UNLHaluza Lukáš725111012600000.641.09
10.UNLSedláček Matěj72515002100000.470.13
11.UNLPůža Jan64213108400000.460.62
12.UNLČerný Jakub633130010500000.460.77
13.UNLŘíha Petr53210100000000.500.00
14.UNLČelleňuk Dominik3308112100000.380.25
15.UNLHruška Michal3218000000000.380.00
16.UNLJičínský Richard31211000000000.270.00
17.UNLKrejčí Adam21190037610100.224.11
18.UNLKastner Zbyšek20210000000000.200.00
19.UNLPopluhar Aleš1103000000000.330.00
20.UNLDeneš Adam1013000000000.330.00
21.UNLDivíšek Jan10111000000000.090.00
22.UNLLandt Dominik10111000000000.090.00
23.UNLRechtorik Ondřej10115002100000.070.13
24.UNLRechtorik Tomáš0002000000000.000.00
25.UNLŠkurla Jan0003002100000.000.67
26.UNLJalovecký Ondřej0007000000000.000.00
27.UNLKerner Jakub00010004200000.000.40

Poslední aktualizace: 2017-12-14 15:28:00, Jan Fedák

Základní část

Statistiky brankářů - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLLandt Dominik2.011149322223890.7673.04

Brankáři mimo pořadí - odchytáno méně než 40% utkání týmu

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLČejka Ondřej0.00138007100.005.63
2.UNLRechtorik Tomáš0.001450114100.006.67
3.UNLJalovecký Ondřej1.344101313691.6714.96

Poslední aktualizace: 2017-12-14 15:28:00, Jan Fedák

Základní část

Evidence VT - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.UNLBartoš Tadeáš41121021.10.2017
2.UNLHanzlík Vojtěch41771025.11.2017
3.UNLKrejčí Adam4144504.11.2017
 UNLKrejčí Adam4144OK04.11.2017
4.UNLRop Radek40261014.10.2017

Poslední aktualizace: 2017-12-14 15:28:00, Jan Fedák