HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 25.11.2017 | 11:00
odloženo
Nejbližší utkání - Neděle 19.11.2017
» 12:00 | HbK Karviná-SK Jihlava
RS - MLADŠÍ DOROST
PÁ 17.11.2017 | 12:00
8 : 1 (3:1,2:0,3:0)
PÁ 17.11.2017 | 14:00
0 : 7 (0:2,0:2,0:3)
PÁ 17.11.2017 | 12:00
6 : 1 (1:1,2:0,3:0)
Nejbližší utkání - Neděle 19.11.2017
» 12:00 | HBK Bulldogs Brno-HBC Enviform Třinec
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-HBC Malenovice
» 13:00 | HBK Kyjov-TJ Sršni Svitavy
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 10:00
6 : 0 (1:0,4:0,1:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
14 : 3 (7:1,5:1,2:1)
SO 18.11.2017 | 11:00
1 : 6 (0:0,0:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 13:15
2 : 6 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 25.11.2017
» 10:00 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 13:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 29.10.2017 | 10:30
4 : 0 (3:0,1:0,0:0)
NE 29.10.2017 | 11:45
3 : 2 ss (1:0,1:2,0:0-0:0)
NE 29.10.2017 | 12:45
0 : 6 (0:2,0:4,0:0)
NE 29.10.2017 | 09:30
0 : 4 (0:1,0:3,0:0)
NE 29.10.2017 | 14:00
5 : 0 (1:0,4:0,0:0)
NE 29.10.2017 | 15:00
1 : 2 (0:1,1:1,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 18.11.2017
» 08:30 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 09:15 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:45 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:30 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 05.11.2017 | 09:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
2 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
0 : 12 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
0 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
5 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
0 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
15 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:25
10 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
5 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
4 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
0 : 14 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
2 : 3 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
8 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
5 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
7 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
3 : 2 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
5 : 7 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
2 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
2 : 17 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
1 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
4 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
5 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
5 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
4 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
1 : 3 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 26.11.2017
» 10:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Kyjov-TJ Sokol Poruba
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-HBK Kyjov
» 12:00 | HBK Kyjov-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:20 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 12:40 | SHC Opava "bílí"-HBK Kyjov
» 12:40 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:20 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:20 | HBK Kyjov-HbK Karviná
» 13:40 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 14:00 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 14:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 14:20 | SHC Opava "červení"-HBK Kyjov

Základní část

Statistiky hráčů - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.UNLTomáš Jiří135812106300001.080.50
2.UNLRop Radek1064100022601001.002.20
3.UNLStupka Martin105512200000000.830.00
4.UNLDörner Sebastian9367102100001.290.29
5.UNLGiesel Tomáš73411004200000.640.36
6.UNLBartoš Tadeáš734121024701000.582.00
7.UNLHaluza Lukáš725111012600000.641.09
8.UNLPůža Jan54110106300000.500.60
9.UNLŘíha Petr5329100000000.560.00
10.UNLČejka Ondřej505120014700000.421.17
11.UNLHanzlík Vojtěch41311004200000.360.36
12.UNLČelleňuk Dominik3307112100000.430.29
13.UNLČerný Jakub32110008400000.300.80
14.UNLSedláček Matěj30312002100000.250.17
15.UNLHruška Michal2207000000000.290.00
16.UNLJičínský Richard2118000000000.250.00
17.UNLKrejčí Adam21190037610100.224.11
18.UNLPopluhar Aleš1103000000000.330.00
19.UNLDeneš Adam1013000000000.330.00
20.UNLLandt Dominik10111000000000.090.00
21.UNLDivíšek Jan10111000000000.090.00
22.UNLŠkurla Jan0002002100000.001.00
23.UNLJalovecký Ondřej0004000000000.000.00
24.UNLKerner Jakub0007004200000.000.57
25.UNLKastner Zbyšek0007000000000.000.00
26.UNLRechtorik Ondřej00012000000000.000.00

Poslední aktualizace: 2017-11-19 00:51:26, Jaroslav Pikula

Základní část

Statistiky brankářů - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLLandt Dominik2.011149322223890.7691.30

Brankáři mimo pořadí - odchytáno méně než 40% utkání týmu

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.UNLJalovecký Ondřej0.00211003100.002.04
2.UNLČejka Ondřej0.00138007100.007.04

Poslední aktualizace: 2017-11-19 00:51:26, Jaroslav Pikula

Základní část

Evidence VT - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.UNLBartoš Tadeáš41121021.10.2017
2.UNLKrejčí Adam4144504.11.2017
 UNLKrejčí Adam4144OK04.11.2017
3.UNLRop Radek40261014.10.2017

Poslední aktualizace: 2017-11-19 00:51:26, Jaroslav Pikula