HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 13:00
4 : 2 (2:0,2:2,0:0)
NE 03.12.2017 | 11:00
7 : 1 (3:0,2:0,2:1)
NE 03.12.2017 | 10:00
4 : 3 ss (1:0,0:2,2:1-1:0)
SO 02.12.2017 | 11:30
3 : 2 (0:0,1:1,2:1)
SO 02.12.2017 | 10:00
0 : 6 (0:0,0:3,0:3)
SO 02.12.2017 | 11:00
13 : 0 (4:0,3:0,6:0)
SO 02.12.2017 | 16:00
1 : 3 (0:0,1:1,0:2)
PÁ 01.12.2017 | 20:00
4 : 0 (2:0,1:0,1:0)
Nejbližší utkání - Pátek 23.02.2018
» 18:00 | TJ Snack Dobřany-HC Buldoci Stříbro
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 03.12.2017 | 11:00
1 : 4 (0:0,0:2,1:2)
NE 03.12.2017 | 11:30
2 : 4 (1:0,0:2,1:2)
Nejbližší utkání - Neděle 25.02.2018
» 11:00 | HBC Enviform Třinec-HBC Malenovice
» 11:30 | HBK Bulldogs Brno-TJ Sršni Svitavy
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Kyjov
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 25.11.2017 | 11:00
7 : 4 (1:2,4:1,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
6 : 3 (2:1,1:1,3:1)
SO 25.11.2017 | 10:00
1 : 8 (1:2,0:4,0:2)
SO 25.11.2017 | 12:15
0 : 11 (0:1,0:4,0:6)
SO 25.11.2017 | 11:00
6 : 3 (2:0,2:2,2:1)
SO 25.11.2017 | 13:15
0 : 4 (0:1,0:2,0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 03.03.2018
» 10:00 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 11:00 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 11:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBK Kyjov-HBC Hodonín
» 13:15 | HBC Malenovice-HBK Roconaba Zohor (SVK)
» 13:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 11:30
0 : 5 (0:4,0:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 08:30
9 : 2 (3:1,6:1,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:00
2 : 8 (0:3,2:5,0:0)
SO 18.11.2017 | 10:45
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 09:15
17 : 0 (5:0,12:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
2 : 1 (1:1,1:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 10.03.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 12:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 14:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 26.11.2017 | 10:00
0 : 7 (0:3,0:4,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:00
4 : 0 (2:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:20
11 : 0 (4:0,7:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 6 (0:5,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 10:40
0 : 4 (0:3,0:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:00
14 : 0 (8:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
4 : 1 (1:1,3:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:20
7 : 2 (5:0,2:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 11:40
3 : 0 (1:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
4 : 3 (1:2,3:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:00
0 : 4 (0:2,0:2,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:20
5 : 1 (1:0,4:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
0 : 14 (0:9,0:5,0:0)
NE 26.11.2017 | 12:40
6 : 0 (4:0,2:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:00
12 : 0 (6:0,6:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 4 ss (2:1,1:2,0:0-0:0)
NE 26.11.2017 | 13:20
3 : 0 (2:0,1:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 13:40
2 : 1 (0:0,2:1,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
2 : 4 (0:1,2:3,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 26.11.2017 | 14:20
0 : 12 (0:4,0:8,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 08.04.2018
» 10:00 | SHC Opava "červení"-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 10:20 | SHC Opava "bílí"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HbK Karviná
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 12:20 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 12:20 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:40 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBC Malenovice-SHC Opava "bílí"
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná

Základní část

Evidence VT - Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.UNLBartoš Tadeáš41121021.10.2017
2.UNLHanzlík Vojtěch41771025.11.2017
3.UNLKrejčí Adam4144504.11.2017
 UNLKrejčí Adam4144OK04.11.2017
4.UNLRop Radek40261014.10.2017

Evidence VT - HBC ALPIQ Kladno

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.KLABešťák Ondřej4112521.10.2017
 KLABešťák Ondřej4112OK21.10.2017
2.KLADůras Štěpán4103518.11.2017
 KLADůras Štěpán4103OK18.11.2017
3.KLAHudec Matěj40821017.09.2017
4.KLAJun Jaroslav41301014.10.2017
 KLAJun Jaroslav4130OK14.10.2017
5.KLAProcházka Jaroslav41121021.10.2017
6.KLATománek Dominik4082517.09.2017
 KLATománek Dominik4082517.09.2017
 KLATománek Dominik4082OK17.09.2017
 KLATománek Dominik4082OK17.09.2017

Evidence VT - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.PCEBlažek Miroslav40741016.09.2017
2.PCEMikulecký Jiří4082517.09.2017
 PCEMikulecký Jiří4082OK17.09.2017
 PCEMikulecký Jiří40951008.10.2017

Evidence VT - HBC Gladiators Olomouc

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.GLADoubrava Adam4062511.11.2017
 GLADoubrava Adam4062OK11.11.2017
2.GLAKarásek Tomáš41341014.10.2017
3.GLAWolf Daniel4062511.11.2017
 GLAWolf Daniel4062OK11.11.2017

Evidence VT - HBC Hostivař

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.HOSBrabec Lukáš4062511.11.2017
 HOSBrabec Lukáš4062OK11.11.2017
2.HOSMacek Filip41701005.10.2017
 HOSMacek Filip41471003.12.2017

Evidence VT - HBC Hradec Králové 1988

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.HKRDlouhý Nikolas41831026.11.2017
2.HKRHlaváček Tomáš4183526.11.2017
 HKRHlaváček Tomáš4183OK26.11.2017
3.HKRŠimůnek Josef41831026.11.2017
 HKRŠimůnek Josef4183OK26.11.2017
4.HKRZeman Viktor4183526.11.2017
 HKRZeman Viktor4183OK26.11.2017

Evidence VT - HBC Plzeň

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.PLZBočan Petr4011OK23.09.2017
2.PLZHurt Richard4144504.11.2017
 PLZHurt Richard4144OK04.11.2017
3.PLZLokajíček Vít40031009.09.2017
4.PLZSvoboda Ladislav41441004.11.2017

Evidence VT - HbK Karviná

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.KARDzik Radek41071018.11.2017
2.KARKorzeniowski Adam40221030.09.2017
 KARKorzeniowski Adam40911007.10.2017
3.KARMayer Lukáš4179525.11.2017
 KARMayer Lukáš4179OK25.11.2017
4.KARNovák Ondřej41001008.10.2017
5.KARPlánka Filip40221030.09.2017
 KARPlánka Filip41001008.10.2017
 KARPlánka Filip4100OK08.10.2017

Evidence VT - HC Buldoci Stříbro

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.STŘMráček Tomáš41931028.09.2017
2.STŘSláma Ondřej40041009.09.2017
 STŘSláma Ondřej4004OK09.09.2017
 STŘSláma Ondřej41431004.11.2017

Evidence VT - HC Švantlův Dvůr Písek

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.PISDuchoň Ondřej4183526.11.2017
 PISDuchoň Ondřej4183OK26.11.2017

Evidence VT - HSÚ Wolves Chomutov

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.WOLHoll Ondřej4103518.11.2017
 WOLHoll Ondřej4103OK18.11.2017
2.WOLJaneček Ondřej4111502.12.2017
 WOLJaneček Ondřej4111OK02.12.2017
3.WOLŠpiegl Vlastimil40721016.09.2017
 WOLŠpiegl Vlastimil4072OK16.09.2017
4.WOLVarga Jakub40721016.09.2017
 WOLVarga Jakub4072OK16.09.2017
 WOLVarga Jakub40251014.10.2017
 WOLVarga Jakub41431004.11.2017
 WOLVarga Jakub41111002.12.2017
5.WOLVlach Dominik41431004.11.2017

Evidence VT - TJ KOVO Praha

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.KOVDvořák Rafael40151023.09.2017
2.KOVHejma Vojtěch40601022.10.2017
3.KOVOpolský Jakub40321014.10.2017
4.KOVPátek Jaroslav41701005.10.2017
5.KOVŠteg Jakub41611030.09.2017

Evidence VT - TJ Lokomotiva Česká Třebová

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.CTRFaltejsek Lukáš40931007.10.2017
 CTRFaltejsek Lukáš4093OK07.10.2017
2.CTRKarlík Vojtěch40291014.10.2017
3.CTRPleskot Tomáš40401021.10.2017
 CTRPleskot Tomáš4040OK21.10.2017
 CTRPleskot Tomáš41771025.11.2017
 CTRPleskot Tomáš4177OK25.11.2017

Evidence VT - TJ Snack Dobřany

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.DOBBrtník Jan40031009.09.2017
2.DOBMužík Tomáš4003509.09.2017
 DOBMužík Tomáš4003OK09.09.2017

Poslední aktualizace: 2017-12-14 15:28:00, Jan Fedák