HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 6 (0:3,0:1,0:2)
SO 07.04.2018 | 18:00
14 : 0 (4:0,7:0,3:0)
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 9 (0:2,0:2,0:5)
SO 07.04.2018 | 10:00
0 : 2 (0:0,0:1,0:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
16 : 2 (7:0,6:1,3:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
6 : 0 (3:0,1:0,2:0)
SO 07.04.2018 | 14:00
2 : 5 (1:2,0:2,1:1)
PÁ 06.04.2018 | 18:30
4 : 5 ss (2:0,1:1,1:3-0:1)
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 22.04.2018 | 12:00
1 : 5 (0:1,0:1,1:3)
NE 22.04.2018 | 12:00
10 : 0 (5:0,2:0,3:0)
NE 22.04.2018 | 12:00
0 : 6 (0:2,0:2,0:2)
SO 21.04.2018 | 12:00
16 : 0 (7:0,4:0,5:0)
Nejbližší utkání - Neděle 29.04.2018
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | TJ Sršni Svitavy-HBC Enviform Třinec
» 13:00 | HBK Kyjov-HBC Malenovice
RS - STARŠÍ žÁCI
NE 22.04.2018 | 11:00
4 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 13:15
3 : 4 ss (0:0,0:0,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 10:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 11:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
» 12:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 13:15 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 15.04.2018 | 09:00
0 : 16 (0:7,0:9,0:0)
NE 15.04.2018 | 12:00
7 : 1 (3:0,4:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 15:00
17 : 1 (9:1,8:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 10:00
0 : 3 (0:2,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 13:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 14:00
1 : 2 (1:1,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 11:00
1 : 2 ss (0:0,1:1,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Úterý 08.05.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná
» 14:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 08.04.2018 | 10:00
7 : 3 (5:2,2:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:00
1 : 3 (1:3,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:20
1 : 5 (0:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:40
0 : 2 (0:0,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
2 : 0 (2:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
5 : 4 (1:2,4:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:20
6 : 2 (3:1,3:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
11 : 0 (6:0,5:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
3 : 5 (2:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
2 : 4 (2:4,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
4 : 7 (2:4,2:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
1 : 9 (0:6,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:40
6 : 1 (4:1,2:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
6 : 2 (3:0,3:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
1 : 4 (0:2,1:2,0:0)
Nejbližší utkání - Úterý 01.05.2018
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:20 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 10:40 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 10:40 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | SHC Opava "červení"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-SHC Opava "bílí"
» 11:40 | HBC Malenovice-SHC Opava "červení"
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:20 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"

Základní část

Č.utk. Čas Domácí Hosté Stav utkání
Sobota 09.09.2017
400111:30HSÚ Wolves ChomutovHBC ALPIQ Kladno1:80:1,0:4,1:3
400310:00HBC PlzeňTJ Snack Dobřany2:10:0,1:0,1:1
400414:00HC Buldoci StříbroHC Švantlův Dvůr Písek0:50:3,0:0,0:2
400511:00HBC Gladiators OlomoucHbK Karviná4:60:3,2:2,2:1
400613:30TJ KOVO PrahaTJ Lokomotiva Česká Třebová2:30:1,2:1,0:1
400715:00HBC Hradec Králové 1988HBC Hostivař4:00:0,2:0,2:0
410411:00HBC Nové StrašecíElba DDM Ústí nad Labem0:70:3,0:2,0:2
Sobota 16.09.2017
407113:00HBC HostivařElba DDM Ústí nad Labem2:41:1,1:2,0:1
407216:30SK JihlavaHSÚ Wolves Chomutov2:01:0,1:0,0:0
407313:30HBC Hradec Králové 1988HBC ALPIQ Kladno6:41:1,3:1,2:2
407416:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceHBC Nové Strašecí10:06:0,1:0,3:0
407515:00TJ Lokomotiva Česká TřebováHC Buldoci Stříbro4:01:0,1:0,2:0
407614:00HBC Gladiators OlomoucHBC Plzeň0:5 k 
Neděle 17.09.2017
407911:30HBC HostivařHSÚ Wolves Chomutov9:12:0,3:0,4:1
408012:30SK JihlavaElba DDM Ústí nad Labem0:80:2,0:2,0:4
408111:00HBC Hradec Králové 1988HBC Nové Strašecí19:13:0,10:0,6:1
408211:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceHBC ALPIQ Kladno10:40:1,3:3,7:0
408311:00TJ Lokomotiva Česká TřebováHBC Plzeň2:30:0,1:2,1:1
408411:30HBC Gladiators OlomoucHC Buldoci Stříbro0:5 k 
408511:00HbK KarvináHC Švantlův Dvůr Písek0:10:0,0:1,0:0
Středa 20.09.2017
411418:00HC Buldoci StříbroTJ Snack Dobřany1:20:0,0:1,1:1
Pátek 22.09.2017
407718:00HbK KarvináTJ Snack Dobřany0:10:0,0:0,0:1
Sobota 23.09.2017
400914:00HBC Nové StrašecíHSÚ Wolves Chomutov4:21:0,2:2,1:0
401014:00HBC ALPIQ KladnoElba DDM Ústí nad Labem4:33:2,1:0,0:1
401111:00HC Švantlův Dvůr PísekHBC Plzeň1:21:0,0:0,0:2
401311:00HBC HostivařSK Jihlava9:13:0,3:1,3:0
401415:00TJ Lokomotiva Česká TřebováHBC Hradec Králové 19884:72:3,1:2,1:2
401511:30HbK KarvináTJ KOVO Praha3:12:0,1:1,0:0
420114:30HC Buldoci StříbroHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1:30:0,1:1,0:2
Neděle 24.09.2017
416915:00HBC Hradec Králové 1988HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice0:30:2,0:0,0:1
Čtvrtek 28.09.2017
419313:00HC Buldoci StříbroHBC Hradec Králové 19882:52:2,0:3,0:0
Sobota 30.09.2017
401711:30HSÚ Wolves ChomutovTJ Snack Dobřany0:30:1,0:0,0:2
402011:30HC Buldoci StříbroHBC Nové Strašecí12:24:0,4:1,4:1
402213:30HBC Hradec Králové 1988HbK Karviná6:23:0,0:1,3:1
402314:00SK JihlavaTJ Lokomotiva Česká Třebová1:31:0,0:1,0:2
402413:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceHBC Hostivař2:52:0,0:3,0:2
416113:30TJ KOVO PrahaHBC Plzeň4:72:2,2:2,0:3
Neděle 01.10.2017
401913:00HBC PlzeňHBC ALPIQ Kladno8:45:1,1:2,2:1
Čtvrtek 05.10.2017
417018:00TJ KOVO PrahaHBC Hostivař3:22:2,1:0,0:0
Sobota 07.10.2017
408716:00Elba DDM Ústí nad LabemHBC Hradec Králové 19882:30:1,1:2,1:0
408816:00HSÚ Wolves ChomutovHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1:50:1,0:1,1:3
408916:00HBC ALPIQ KladnoHBC Hostivař1:20:1,1:0,0:1
409016:30HBC Nové StrašecíSK Jihlava4:3 ss1:2,0:1,2:0-1:0
409116:00HC Buldoci StříbroHbK Karviná2:50:2,2:2,0:1
409317:30TJ Snack DobřanyTJ Lokomotiva Česká Třebová2:11:0,1:0,0:1
409415:00HC Švantlův Dvůr PísekHBC Gladiators Olomouc13:13:0,6:1,4:0
Neděle 08.10.2017
409511:00Elba DDM Ústí nad LabemHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1:20:0,0:1,1:1
409611:00HSÚ Wolves ChomutovHBC Hradec Králové 19880:120:6,0:5,0:1
409711:00HBC ALPIQ KladnoSK Jihlava8:21:1,3:0,4:1
409811:00HBC Nové StrašecíHBC Hostivař0:110:3,0:1,0:7
410011:00HBC PlzeňHbK Karviná10:46:0,2:1,2:3
410110:00TJ Snack DobřanyHBC Gladiators Olomouc7:23:0,3:2,1:0
410211:00HC Švantlův Dvůr PísekTJ Lokomotiva Česká Třebová4:21:1,1:0,2:1
Sobota 14.10.2017
402514:00HC Švantlův Dvůr PísekHSÚ Wolves Chomutov8:02:0,5:0,1:0
402615:00TJ Snack DobřanyElba DDM Ústí nad Labem2:60:2,0:2,2:2
402711:30HBC Nové StrašecíHBC Plzeň0:170:5,0:7,0:5
402915:30TJ Lokomotiva Česká TřebováHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1:40:0,0:0,1:4
403211:30HBC Gladiators OlomoucTJ KOVO Praha4:51:0,1:1,2:3
413011:30HC Buldoci StříbroHBC ALPIQ Kladno4:5 ss0:0,2:1,2:3-0:1
413414:15TJ KOVO PrahaHBC Gladiators Olomouc6:33:1,2:0,1:2
Neděle 15.10.2017
412011:00HC Švantlův Dvůr PísekElba DDM Ústí nad Labem1:2 ss1:0,0:1,0:0-0:1
417510:00HBC Hradec Králové 1988TJ Snack Dobřany5:03:0,0:0,2:0
418716:00HbK KarvináHBC Nové Strašecí8:26:2,0:0,1:0
Sobota 21.10.2017
403715:00HBC Hradec Králové 1988HBC Gladiators Olomouc9:01:0,5:0,3:0
403913:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceHbK Karviná6:01:0,3:0,2:0
404011:00HBC HostivařTJ Lokomotiva Česká Třebová5:02:0,2:0,1:0
405911:30HC Buldoci StříbroTJ KOVO Praha8:41:1,6:1,1:2
411211:30Elba DDM Ústí nad LabemHBC ALPIQ Kladno1:20:1,0:1,1:0
Neděle 22.10.2017
406011:00HC Švantlův Dvůr PísekTJ KOVO Praha7:23:1,2:0,2:0
Sobota 28.10.2017
403411:30Elba DDM Ústí nad LabemHC Buldoci Stříbro4:31:2,1:0,2:1
403510:00HBC ALPIQ KladnoTJ Snack Dobřany3:2 ss1:2,1:0,0:0-1:0
403611:00HBC Nové StrašecíHC Švantlův Dvůr Písek0:70:0,0:5,0:2
404714:00HBC Gladiators OlomoucSK Jihlava3:11:1,1:0,1:0
404813:30TJ KOVO PrahaHBC Hradec Králové 19882:3 ss0:0,1:1,1:1-0:1
Neděle 29.10.2017
406915:00TJ Lokomotiva Česká TřebováHBC Gladiators Olomouc4:30:1,3:1,1:1
Sobota 04.11.2017
404311:00HC Švantlův Dvůr PísekHBC ALPIQ Kladno2:41:1,0:1,1:2
404413:00TJ Snack DobřanyHBC Nové Strašecí3:02:0,0:0,1:0
405314:00SK JihlavaTJ KOVO Praha2:50:0,0:4,2:1
405413:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceHBC Gladiators Olomouc11:02:0,5:0,4:0
414311:30HSÚ Wolves ChomutovHC Buldoci Stříbro2:31:1,0:1,1:1
414415:30Elba DDM Ústí nad LabemHBC Plzeň0:30:2,0:1,0:0
415816:00HbK KarvináTJ Lokomotiva Česká Třebová6:70:3,4:1,2:3
Sobota 11.11.2017
405013:00HBC PlzeňHC Buldoci Stříbro7:02:0,3:0,2:0
405210:00TJ Snack DobřanyHC Švantlův Dvůr Písek6:12:1,2:0,2:0
406214:00HBC Gladiators OlomoucHBC Hostivař2:111:4,0:5,1:2
406313:15TJ KOVO PrahaHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice2:3 ss0:1,1:0,1:1-0:1
415111:30Elba DDM Ústí nad LabemHSÚ Wolves Chomutov7:02:0,3:0,2:0
415311:00HBC Nové StrašecíHBC ALPIQ Kladno1:111:3,0:1,0:7
Neděle 12.11.2017
400816:30SK JihlavaHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1:40:2,0:0,1:2
Pátek 17.11.2017
413510:00HBC PlzeňHSÚ Wolves Chomutov11:05:0,2:0,4:0
Sobota 18.11.2017
400211:30Elba DDM Ústí nad LabemHBC Nové Strašecí8:01:0,4:0,3:0
410314:00HBC ALPIQ KladnoHSÚ Wolves Chomutov9:02:0,1:0,6:0
410515:00TJ Snack DobřanyHBC Plzeň1:30:1,0:2,1:0
410611:00HC Švantlův Dvůr PísekHC Buldoci Stříbro15:04:0,5:0,6:0
410714:00HbK KarvináHBC Gladiators Olomouc6:13:0,1:1,2:0
410815:00TJ Lokomotiva Česká TřebováTJ KOVO Praha2:32:0,0:1,0:2
410911:00HBC HostivařHBC Hradec Králové 19884:31:2,3:1,0:0
411013:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceSK Jihlava5:0 k 
Neděle 19.11.2017
403012:00HbK KarvináSK Jihlava7:11:0,1:0,5:1
Sobota 25.11.2017
417414:00SK JihlavaHBC Plzeň3:160:6,1:6,2:4
417616:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceHC Švantlův Dvůr Písek2:01:0,1:0,0:0
417714:00TJ Lokomotiva Česká TřebováElba DDM Ústí nad Labem0:1 ss0:0,0:0,0:0-0:1
417916:00HbK KarvináHBC ALPIQ Kladno0:70:3,0:1,0:3
Neděle 26.11.2017
418111:30HBC HostivařHBC Plzeň1:21:1,0:0,0:1
418211:00SK JihlavaHC Buldoci Stříbro5:22:2,1:0,2:0
418311:00HBC Hradec Králové 1988HC Švantlův Dvůr Písek0:20:0,0:1,0:1
418409:30HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceTJ Snack Dobřany6:21:0,1:1,4:1
418610:30HBC Gladiators OlomoucElba DDM Ústí nad Labem3:80:2,2:3,1:3
Pátek 01.12.2017
411320:00HBC PlzeňHC Švantlův Dvůr Písek4:02:0,1:0,1:0
Sobota 02.12.2017
411111:30HSÚ Wolves ChomutovHBC Nové Strašecí3:20:0,1:1,2:1
411510:00SK JihlavaHBC Hostivař0:60:0,0:3,0:3
411611:00HBC Hradec Králové 1988TJ Lokomotiva Česká Třebová13:04:0,3:0,6:0
411716:00TJ KOVO PrahaHbK Karviná1:30:0,1:1,0:2
Neděle 03.12.2017
406713:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceHBC Hradec Králové 19884:22:0,2:2,0:0
414711:00HBC HostivařHbK Karviná7:13:0,2:0,2:1
416210:00TJ KOVO PrahaTJ Snack Dobřany4:3 ss1:0,0:2,2:1-1:0
Sobota 24.02.2018
405711:30Elba DDM Ústí nad LabemTJ KOVO Praha3:01:0,2:0,0:0
412114:00HBC ALPIQ KladnoHBC Plzeň3:4 ss2:1,1:0,0:2-0:1
412414:00HbK KarvináHBC Hradec Králové 19880:40:1,0:1,0:2
412515:00TJ Lokomotiva Česká TřebováSK Jihlava3:13:0,0:1,0:0
Neděle 25.02.2018
405814:00HBC Nové StrašecíTJ KOVO Praha1:60:2,0:2,1:2
418514:30TJ Lokomotiva Česká TřebováHSÚ Wolves Chomutov4:21:0,2:1,1:1
Sobota 03.03.2018
419116:00HBC ALPIQ KladnoTJ Lokomotiva Česká Třebová8:00:0,4:0,4:0
419216:00HBC Nové StrašecíHBC Gladiators Olomouc1:30:1,1:0,0:2
419413:00HBC PlzeňHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice2:3 ss0:2,2:0,0:0-0:1
419516:30TJ Snack DobřanyHBC Hostivař3:2 ss0:1,2:1,0:0-1:0
419615:00HC Švantlův Dvůr PísekSK Jihlava5:10:0,2:1,3:0
Neděle 04.03.2018
419911:30HBC ALPIQ KladnoHBC Gladiators Olomouc13:11:1,5:0,7:0
420011:00HBC Nové StrašecíTJ Lokomotiva Česká Třebová4:80:3,2:1,2:4
420211:00HBC PlzeňHBC Hradec Králové 19884:02:0,0:0,2:0
420311:00TJ Snack DobřanySK Jihlava3:11:0,1:1,1:0
420411:00HC Švantlův Dvůr PísekHBC Hostivař4:5 ss2:3,2:1,0:0-0:1
Pátek 09.03.2018
411918:30TJ Snack DobřanyHSÚ Wolves Chomutov5:02:0,0:0,3:0
Sobota 10.03.2018
402811:30HBC ALPIQ KladnoHC Buldoci Stříbro9:01:0,5:0,3:0
412716:00HSÚ Wolves ChomutovHC Švantlův Dvůr Písek0:90:5,0:3,0:1
412911:00HBC PlzeňHBC Nové Strašecí12:04:0,3:0,5:0
413113:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceTJ Lokomotiva Česká Třebová5:42:0,1:0,2:4
413213:00SK JihlavaHbK Karviná2:71:2,0:3,1:2
Neděle 11.03.2018
401811:00Elba DDM Ústí nad LabemHC Švantlův Dvůr Písek1:31:0,0:1,0:2
406811:30HBC HostivařTJ KOVO Praha6:22:0,2:1,2:1
414111:30HbK KarvináHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1:20:0,1:1,0:1
Sobota 17.03.2018
412216:00HBC Nové StrašecíHC Buldoci Stříbro0:5 k 
413914:00HBC Gladiators OlomoucHBC Hradec Králové 19882:91:2,0:2,1:5
414215:00TJ Lokomotiva Česká TřebováHBC Hostivař1:70:0,1:3,0:4
Neděle 18.03.2018
417810:00HBC Gladiators OlomoucHSÚ Wolves Chomutov2:10:0,1:1,1:0
Středa 21.03.2018
401218:00TJ Snack DobřanyHC Buldoci Stříbro4:01:0,1:0,2:0
Sobota 24.03.2018
403311:30HSÚ Wolves ChomutovHBC Plzeň1:90:1,0:2,1:6
413717:00TJ Snack DobřanyHBC ALPIQ Kladno3:21:1,2:0,0:1
413811:00HC Švantlův Dvůr PísekHBC Nové Strašecí12:04:0,2:0,6:0
414914:00SK JihlavaHBC Gladiators Olomouc7:41:0,3:1,3:3
415013:30HBC Hradec Králové 1988TJ KOVO Praha8:13:0,1:0,4:1
417314:00HBC HostivařHC Buldoci Stříbro7:04:0,2:0,1:0
418916:30Elba DDM Ústí nad LabemHbK Karviná4:10:0,4:1,0:0
Neděle 25.03.2018
406416:30HBC Hradec Králové 1988SK Jihlava7:01:0,3:0,3:0
417114:00HBC Gladiators OlomoucTJ Lokomotiva Česká Třebová5:61:2,3:3,1:1
419810:30HSÚ Wolves ChomutovHbK Karviná1:60:1,1:4,0:1
Středa 28.03.2018
412818:00Elba DDM Ústí nad LabemTJ Snack Dobřany7:10:1,5:0,2:0
Pátek 30.03.2018
404514:00HbK KarvináHBC Hostivař8:14:1,2:0,2:0
413616:30HC Buldoci StříbroElba DDM Ústí nad Labem0:50:2,0:2,0:1
416018:00TJ KOVO PrahaHBC ALPIQ Kladno2:30:1,1:1,1:1
Sobota 31.03.2018
404111:30HC Buldoci StříbroHSÚ Wolves Chomutov2:11:1,0:0,1:0
404211:30HBC PlzeňElba DDM Ústí nad Labem6:12:0,3:0,1:1
405613:00TJ Lokomotiva Česká TřebováHbK Karviná1:20:0,0:1,1:1
414514:00HBC ALPIQ KladnoHC Švantlův Dvůr Písek4:20:1,2:1,2:0
414614:00HBC Nové StrašecíTJ Snack Dobřany1:60:2,0:1,1:3
415514:00TJ KOVO PrahaSK Jihlava6:30:0,3:1,3:2
415614:00HBC Gladiators OlomoucHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1:80:2,0:3,1:3
Neděle 01.04.2018
412615:00HBC HostivařHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1:00:0,1:0,0:0
Pátek 06.04.2018
415918:30TJ KOVO PrahaHSÚ Wolves Chomutov4:5 ss2:0,1:1,1:3-0:1
Sobota 07.04.2018
404911:30HSÚ Wolves ChomutovElba DDM Ústí nad Labem0:60:3,0:1,0:2
405118:00HBC ALPIQ KladnoHBC Nové Strašecí14:04:0,7:0,3:0
415211:30HC Buldoci StříbroHBC Plzeň0:90:2,0:2,0:5
415410:00HC Švantlův Dvůr PísekTJ Snack Dobřany0:20:0,0:1,0:1
416413:00HBC HostivařHBC Gladiators Olomouc16:27:0,6:1,3:1
416513:00HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceTJ KOVO Praha6:03:0,1:0,2:0
416614:00SK JihlavaHBC Hradec Králové 19882:51:2,0:2,1:1