HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 25.11.2017 | 11:00
odloženo
Nejbližší utkání - Neděle 19.11.2017
» 12:00 | HbK Karviná-SK Jihlava
RS - MLADŠÍ DOROST
PÁ 17.11.2017 | 12:00
8 : 1 (3:1,2:0,3:0)
PÁ 17.11.2017 | 14:00
0 : 7 (0:2,0:2,0:3)
PÁ 17.11.2017 | 12:00
6 : 1 (1:1,2:0,3:0)
Nejbližší utkání - Neděle 19.11.2017
» 12:00 | HBK Bulldogs Brno-HBC Enviform Třinec
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-HBC Malenovice
» 13:00 | HBK Kyjov-TJ Sršni Svitavy
RS - STARŠÍ žÁCI
SO 18.11.2017 | 10:00
6 : 0 (1:0,4:0,1:0)
SO 18.11.2017 | 12:15
14 : 3 (7:1,5:1,2:1)
SO 18.11.2017 | 11:00
1 : 6 (0:0,0:0,0:0)
SO 18.11.2017 | 13:15
2 : 6 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 25.11.2017
» 10:00 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 11:00 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:15 | HBC Hodonín-HBK Bulldogs Brno
» 13:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBK Medokýš Martin (SVK)
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 29.10.2017 | 10:30
4 : 0 (3:0,1:0,0:0)
NE 29.10.2017 | 11:45
3 : 2 ss (1:0,1:2,0:0-0:0)
NE 29.10.2017 | 12:45
0 : 6 (0:2,0:4,0:0)
NE 29.10.2017 | 09:30
0 : 4 (0:1,0:3,0:0)
NE 29.10.2017 | 14:00
5 : 0 (1:0,4:0,0:0)
NE 29.10.2017 | 15:00
1 : 2 (0:1,1:1,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 18.11.2017
» 08:30 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 09:15 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:45 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:30 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:15 | HbK Karviná-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 05.11.2017 | 09:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
2 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:40
0 : 12 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
0 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 10:15
5 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
0 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:50
15 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:25
10 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
5 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 09:00
4 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
0 : 14 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:05
2 : 3 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
8 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:30
5 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 11:55
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
7 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:20
3 : 2 ss (0:0,0:0,0:0-0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
5 : 7 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 12:45
2 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
2 : 17 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:10
1 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
4 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 13:35
5 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:00
0 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
5 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:25
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
4 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 05.11.2017 | 14:50
1 : 3 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 26.11.2017
» 10:00 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:40 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 10:40 | SHC Opava "červení"-HBC Malenovice
» 11:00 | HBK Kyjov-TJ Sokol Poruba
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HbK Karviná
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "červení"
» 11:40 | HBC Malenovice-HBK Kyjov
» 12:00 | HBK Kyjov-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 12:20 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 12:40 | SHC Opava "bílí"-HBK Kyjov
» 12:40 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"
» 13:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 13:20 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:20 | HBK Kyjov-HbK Karviná
» 13:40 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "bílí"
» 14:00 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 14:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 14:20 | SHC Opava "červení"-HBK Kyjov

Skupina MORAVA

Statistiky hráčů - HBC Hodonín

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.HODToman Jan6332100000003.000.00
2.HODŽádník Roman4136001100000.670.17
3.HODŠupa Martin3216001100000.500.17
4.HODBárta Denis2202009301001.004.50
5.HODJánoš Sebastian1104002200000.250.50
6.HODVjazanko Vojtěch1104001100000.250.25
7.HODŠenfeldr Adam1106002200000.170.33
8.HODProkš Václav1012001100000.500.50
9.HODGlos Tadeáš1016000000000.170.00
10.HODMráz Lukáš10160017210100.172.83
11.HODPodlas Tomáš0002001100000.000.50
12.HODRychlovský Zdeněk0004000000000.000.00
13.HODDvořák Marek0004000000000.000.00
14.HODVýborný David0004001100000.000.25
15.HODTóth Josef0004002200000.000.50
16.HODHorák Jakub0004000000000.000.00
17.HODLagová Eliška00060012002000.002.00
18.HODPomajbík Aleš0006000000000.000.00
19.HODMikoviny Tibor0006000000000.000.00
20.HODHruška Tomáš0006002200000.000.33
21.HODŠvec Dominik0006000000000.000.00

Poslední aktualizace: 2017-11-18 17:14:40, Pavel Šedík

Skupina MORAVA

Statistiky brankářů - HBC Hodonín

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.HODPomajbík Aleš2.83621617113487.31100.00

Poslední aktualizace: 2017-11-18 17:14:40, Pavel Šedík

Skupina MORAVA

Evidence VT - HBC Hodonín

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.HODBárta Denis76004609.09.2017
2.HODLagová Eliška76007623.09.2017
 HODLagová Eliška76018607.10.2017
3.HODMráz Lukáš76004309.09.2017
 HODMráz Lukáš76004OK09.09.2017

Poslední aktualizace: 2017-11-18 17:14:40, Pavel Šedík