HOKEJBAL V KRAJÍCH
OHbL - Moravskoslezský kraj OHbL - Olomoucký kraj OHbL - Zlínský kraj
MENU RSHb MORAVA-SEVER
ADMINISTRACE SOUPISEK
Administrace soupisek
ADRESA RSHb
Adresa RSHb

RSHb Morava Sever
Sokolovská 1176/12
708 00 Ostrava-Poruba

ič: 22769129
číslo účtu: 107-1344600207/0100

KANCELÁŘ RSHb
Kancelář RSHb

SPŠ Karviná – Hranice
Žižkova 1818
733 01 Karviná – Hranice

Úřední den: ÚTERÝ 16:00 - 18:00

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHb

Logo Kooperativa

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

OFICIÁLNÍ PARTNER RSHb
Bail - partner RSHb
PARTNER RSHb
Moravskoslezský kraj
FACEBOOK
Facebook page RSHb
AKTUÁLNĚ
10.03.2015 | NOVÉ MATRIČNÍ FORMULÁŘE

http://hokejbal-sm.cz/dokumenty/formulare/

07.05.2013 | Variabilní symboly 2013

ZDE:

RS - STARŠÍ DOROST
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 6 (0:3,0:1,0:2)
SO 07.04.2018 | 18:00
14 : 0 (4:0,7:0,3:0)
SO 07.04.2018 | 11:30
0 : 9 (0:2,0:2,0:5)
SO 07.04.2018 | 10:00
0 : 2 (0:0,0:1,0:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
16 : 2 (7:0,6:1,3:1)
SO 07.04.2018 | 13:00
6 : 0 (3:0,1:0,2:0)
SO 07.04.2018 | 14:00
2 : 5 (1:2,0:2,1:1)
PÁ 06.04.2018 | 18:30
4 : 5 ss (2:0,1:1,1:3-0:1)
RS - MLADŠÍ DOROST
NE 22.04.2018 | 12:00
1 : 5 (0:1,0:1,1:3)
NE 22.04.2018 | 12:00
10 : 0 (5:0,2:0,3:0)
NE 22.04.2018 | 12:00
0 : 6 (0:2,0:2,0:2)
SO 21.04.2018 | 12:00
16 : 0 (7:0,4:0,5:0)
Nejbližší utkání - Neděle 29.04.2018
» 12:00 | SK Hokejbal Letohrad-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | TJ Sršni Svitavy-HBC Enviform Třinec
» 13:00 | HBK Kyjov-HBC Malenovice
RS - STARŠÍ žÁCI
NE 22.04.2018 | 11:00
4 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 13:15
3 : 4 ss (0:0,0:0,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 10:00 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 11:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
» 12:15 | HBK Bulldogs Brno-HBK Kyjov
» 13:15 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 13:15 | HBK Roconaba Zohor (SVK)-HBC Hodonín
RS - MLADŠÍ žÁCI
NE 15.04.2018 | 09:00
0 : 16 (0:7,0:9,0:0)
NE 15.04.2018 | 12:00
7 : 1 (3:0,4:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 15:00
17 : 1 (9:1,8:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 10:00
0 : 3 (0:2,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 13:00
7 : 0 (3:0,4:0,0:0)
NE 15.04.2018 | 14:00
1 : 2 (1:1,0:1,0:0)
NE 15.04.2018 | 11:00
1 : 2 ss (0:0,1:1,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Úterý 08.05.2018
» 09:00 | HBC Malenovice-TJ Sokol Poruba
» 10:00 | HbK Karviná-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:00 | TJ Sokol Poruba-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 13:00 | TJ Sokol Poruba-HbK Karviná
» 14:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HBC Malenovice
RS - PŘÍPRAVKA
NE 08.04.2018 | 10:00
7 : 3 (5:2,2:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:00
1 : 3 (1:3,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:20
1 : 5 (0:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:40
0 : 2 (0:0,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
2 : 0 (2:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
5 : 4 (1:2,4:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:20
6 : 2 (3:1,3:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
11 : 0 (6:0,5:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:40
3 : 5 (2:2,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
2 : 4 (2:4,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
4 : 7 (2:4,2:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:20
1 : 9 (0:6,1:3,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:40
6 : 1 (4:1,2:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
6 : 2 (3:0,3:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:00
1 : 4 (0:2,1:2,0:0)
Nejbližší utkání - Úterý 01.05.2018
» 10:00 | HBC Malenovice-HbK Karviná
» 10:00 | HBK Medokýš Martin (SVK)-SHC Opava "bílí"
» 10:20 | TJ Sokol Poruba-SHC Opava "červení"
» 10:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-HbK Karviná
» 10:40 | TJ Sokol Poruba-HBC Malenovice
» 10:40 | SHC Opava "červení"-SHC Opava "bílí"
» 11:00 | HbK Karviná-TJ Sokol Poruba
» 11:00 | SHC Opava "červení"-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 11:20 | SHC Opava "bílí"-HBC Malenovice
» 11:20 | HBK Medokýš Martin (SVK)-TJ Sokol Poruba
» 11:40 | HbK Karviná-SHC Opava "bílí"
» 11:40 | HBC Malenovice-SHC Opava "červení"
» 12:00 | SHC Opava "bílí"-TJ Sokol Poruba
» 12:00 | HBC Malenovice-HBK Medokýš Martin (SVK)
» 12:20 | HbK Karviná-SHC Opava "červení"

Skupina MORAVA

Statistiky hráčů - HBC Hodonín

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.HODToman Jan12848106600001.500.75
2.HODŽádník Roman74314002200000.500.14
3.HODBárta Denis4224009301001.002.25
4.HODJánoš Sebastian32110002200000.300.20
5.HODŠupa Martin32114001100000.210.07
6.HODŠenfeldr Adam21114002200000.140.14
7.HODMráz Lukáš202140019410100.141.36
8.HODVjazanko Vojtěch1106001100000.170.17
9.HODProkš Václav1012001100000.500.50
10.HODTóth Josef1018003300000.130.38
11.HODHruška Tomáš10114003300000.070.21
12.HODGlos Tadeáš10114000000000.070.00
13.HODMěsíček Martin0002000000000.000.00
14.HODPekař Adam0002000000000.000.00
15.HODDrábek David0002000000000.000.00
16.HODObrtlík Ondřej0002001100000.000.50
17.HODPodlas Tomáš0002001100000.000.50
18.HODHomola David0002000000000.000.00
19.HODForch Dominik0004002200000.000.50
20.HODFichna Matyáš0004000000000.000.00
21.HODVýborný David0006001100000.000.17
22.HODRychlovský Zdeněk0006000000000.000.00
23.HODMikoviny Tibor0008000000000.000.00
24.HODŠvec Dominik00010000000000.000.00
25.HODPomajbík Aleš00010000000000.000.00
26.HODLagová Eliška000100012002000.001.20
27.HODDvořák Marek00010000000000.000.00
28.HODHorák Jakub00010000000000.000.00

Poslední aktualizace: 2018-04-19 20:44:01, Petr Zachar

Skupina MORAVA

Statistiky brankářů - HBC Hodonín

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.HODPomajbík Aleš5.001036050030583.6160.61

Brankáři mimo pořadí - odchytáno méně než 40% utkání týmu

Poř. Tým Příjmení a jméno Ø G Z MIN G NULY S % ODCH.
1.HODFichna Matyáš7.7541443107558.6724.24

Poslední aktualizace: 2018-04-19 20:44:01, Petr Zachar

Skupina MORAVA

Evidence VT - HBC Hodonín

Poř. Tým Příjmení a jméno Utkání VT Datum
1.HODBárta Denis76004609.09.2017
2.HODLagová Eliška76007623.09.2017
 HODLagová Eliška76018607.10.2017
3.HODMráz Lukáš76004309.09.2017
 HODMráz Lukáš76004OK09.09.2017

Poslední aktualizace: 2018-04-19 20:44:01, Petr Zachar